Lütfen bekleyiniz...

LSI San Diego Klasik

 

LSI Klasik Yaz Programı Kaliforniya’ nın en renkli şehirlerinden birinde San Diego’ da karşınızda. Altın kumsallarının kilometrelerce uzadığı, müthiş bir iklime sahip olan bu şehirde eğitim almak bir ayrıcalık. Doğa yürüyüşlerine, çöllere, eşsiz manzaralara ulaşımının kolaylığı ile San Diego en çok tercih edilen şehirlerden biri. Uzman eğitmenleri ile de ön plana çıkan program, gündüz ingilizce eğitimi öğleden sonra ve akşam gezi, aktivite proramları ile süslenmiş. Gezilmesi ve görülmesi gereken çok fazla yerin olduğu San Diego’ da tatil gibi bir yaz okulu eğitimi alın. Kendinizi bu şehirde Amerika kültüründe üst seviyelere çıkartın. Kariyer basamaklarınızın bir parçası olacak bu eğitimde uzman eğitmenler her zaman sizlerle birlikte görüş ve fikir alış verişinde olacaktır.

Amerika’ nın en güzel şehirlerinde yaz okulu fırsatları Nişantaşı York Education Solutions’ da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LSI
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama mevcuttur
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; City Tour, Mission Beach, Old Town Mexican Village, School Picnic, Balboa Park. Aktiviteler; Padress Baseball, Treasure Hunt, Bowling, Basketball, Football, Quiz Night.
  • Dahili Hizmetler
   : İnteraktif dersler, Öğrenci dinlenme salonları, Öğrenci multimedya salonları, Ücretsiz wifi, Öğle yemeği salonu, Ders materyalleri.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 25 Haziran-3 Ağustos tarihleri arasında haftalık 1175$.
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu LSI San Diego Klasik Kazanımları Nelerdir?

  *Deneyimli eğitmenler ile ingilizcenin püf noktalarını ve nasıl kullanılması gerektiğini öğrenirler,

  *Gezi ve aktivite programları ile genel-kültür depolar ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *Eğitim dünyasında sözü geçen bireyler ile kariyer odaklı planlamalarını çizerler. 

 • Eğitim Merkezi

Ardmore Amerika Basketbol Yaz OkuluLAL Fordham University KlasikKings Education Occidental College KlasikSt. Giles San Francisco CodingSt Giles San Francisco KlasikSt Giles Florida İnstitute Of Technology KlasikSt Giles City College Of New York KlasikSt Giles California State University KlasikRedwing UC Berkeley YoğunStafford House KlasikRedwing Yale University YoğunLAL Fort Lauderdale KlasikKaplan San Diego KlasikEC Los Angeles KidsArdmore St Peter's University PlusLSI San Francisco KlasikSol Camps Wheelock College KlasikSOL Camps Fordham University KlasikLSI New York KlasikLSI Boston KlasikLAL Boston KlasikLAL Boca Raton Lynn Uni PlusEC Boston KlasikLAL Fort Lauderdale PlusSol Camps Miami Kids-Gündüz ProgramıKings Education Concordia College KlasikKings Education Pepperdine University KlasikELS Education Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Amerika Yaz OkuluNew Haven Yurt Dışı Yaz OkuluFort Lauderdale Amerika Yaz OkuluBoca Raton Amerika Yaz OkuluNew York Amerika Yaz OkuluSan Anselmo Amerika Yaz OkuluMalibu Amerika Yaz OkuluEmbassy English Yurt Dışı Yaz OkuluSol Camps Amerika Yaz OkuluLAL Schools Amerika Yaz OkuluLos Angeles Yurt Dışı Yaz OkuluAmerika EC English Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Üniversite Yaşam ProgramıELS The Juilliard School KlasikELS Eckerd College KlasikEmbassy Tufts University KlasikEmbassy Long Island University KlasikLAL Lynn University KlasikEmbassy California State University KlasikEC Los Angeles Klasik Yaz ProgramıAmerika Stafford House Yurt Dışı Yaz OkuluBoston Yurt Dışı Yaz OkuluMiami Amerika Yaz Okulu