York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Fort Lauderdale Plus

LAL Fort Lauderdale Plus

LAL Fort Lauderdale Plus

  Amerika yaz okulu programlarında da göreceğiniz 'plus programlar' olarak adlandırılan kategori, yurtdışı yaz okulları konusunda aktivite odaklı bir eğitim sistemi. Genellikle İngilizce dil eğitimlerinin yanısıra, öğrenciler futbol, basketbol, tenis,  yelkencilik ve bunun gibi çeşitli aktivitelere katılabiliyorlar. Plus programlar dahil tüm Amerika yaz okulu fiyatları için listemize göz atmanız yeterli. Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus programı nerde gerçekleşir? Program hangi tari...

 

Amerika yaz okulu programlarında da göreceğiniz 'plus programlar' olarak adlandırılan kategori, yurtdışı yaz okulları konusunda aktivite odaklı bir eğitim sistemi. Genellikle İngilizce dil eğitimlerinin yanısıra, öğrenciler futbol, basketbol, tenis,  yelkencilik ve bunun gibi çeşitli aktivitelere katılabiliyorlar.

Plus programlar dahil tüm Amerika yaz okulu fiyatları için listemize göz atmanız yeterli.

Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? LAL Fort Lauderdale Plus programında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? LAL Fort Lauderdale Plus programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Florida eyaletindeki Fort Lauderdale'de gerçekleştirilen Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus programı 12-18 yaş aralığındaki müzik ve sporsever çocuklar için ideal bir yaz kampıdır. Plus programlar kapsamında öğrencilere iki seçenek sunulmaktadır bunlardan ilki Spor programıdır. Spor programını seçen öğrenciler haftalık 15 saatlik İngilizce dersinin dışında haftalık 10 saat Spor dersi görürler. Konusunda uzman eğitimciler tarafından verilen spor derslerinde basketbol, binicilik, golf ve tenis bulunmaktadır. Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus programlar kapsamında öğrencilere sunulan ikinci seçenek ise Müzik dersidir. Bu programı seçen öğrenciler haftalık 15 saatlik İngilizce dersi dışında haftalık 10 saat Müzik dersi görürler. Profesyonel eğitimciler gözetiminde gerçekleştirilen derslerde öğrenciler davul, piyano, gitar, bas konularında teorik ders alırlar. Müzik programında işlenen diğer konular ise sahne performansı, kayıt, şarkı ve müzik grubu provaları, şarkı yazımı, ses ve ekipman yönetimi, şarkı tanıtımı ve pazarlanmasıdır. Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus programlar Müzik seçiminde DJ'liğe meraklı öğrenciler için de dersler bulunmaktadır. Programa katılan öğrenciler Amerika hükümetinin denetiminden geçmiş ve LAL Schools tarafında sürekli denetlenen sertifikalı ailelerin yanında misafir edilirler. Programda ayrıca konaklama istemeyen öğrenciler için de seçenek sunulmuştur.

Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık alınan 15 saatlik İngilizce dersi dışında Haftalık 10 saat Müzik veya Spor dersleri verilir.
  • Konaklama
   : Bu programda aile yanı konaklama yapılmaktadır. Programda ayrıca konaklamasız seçenek te mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Miami Beach, Dolphin Mall, Miami Seaquarium, Nasa Kennedy Space Center, Key Largo, Rapids Water Park, Lion Country Safari, Jungle Island ve Zoo Miami'ye eğitici ve kültürel geziler düzenlenir.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran - 25 Ağustos tarihleri arasında 1-9 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1430 $ --- Konaklamasız aktiviteli program Haftalık 660 $
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus Programlar Neler Katar?

  *Önemli spor eğitmenleri ile geçirilen eğitimde antrenman tekniklerini, bitiricilik, teknik, pas yeteneklerini geliştirirler ve takım olmanın ne demek olduğunu daha net öğrenirler,

  *Müzik konusunda notalardan pazarlamasına kadar tüm ince noktalar hakkında bilgi sahibi olurlar,

  *Gezi ve aktiviteler ile kişisel gelişimlerine katkı sağlayıp, genel-kültür depolarlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar