Lütfen bekleyiniz...

LAL Fort Lauderdale Plus

 

Amerika yaz okulu programlarında da göreceğiniz 'plus programlar' olarak adlandırılan kategori, yurtdışı yaz okulları konusunda aktivite odaklı bir eğitim sistemi. Genellikle İngilizce dil eğitimlerinin yanısıra, öğrenciler futbol, basketbol, tenis,  yelkencilik ve bunun gibi çeşitli aktivitelere katılabiliyorlar.

Plus programlar dahil tüm Amerika yaz okulu fiyatları için listemize göz atmanız yeterli.

Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? LAL Fort Lauderdale Plus programında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? LAL Fort Lauderdale Plus programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Florida eyaletindeki Fort Lauderdale'de gerçekleştirilen Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus programı 12-18 yaş aralığındaki müzik ve sporsever çocuklar için ideal bir yaz kampıdır. Plus programlar kapsamında öğrencilere iki seçenek sunulmaktadır bunlardan ilki Spor programıdır. Spor programını seçen öğrenciler haftalık 15 saatlik İngilizce dersinin dışında haftalık 10 saat Spor dersi görürler. Konusunda uzman eğitimciler tarafından verilen spor derslerinde basketbol, binicilik, golf ve tenis bulunmaktadır. Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus programlar kapsamında öğrencilere sunulan ikinci seçenek ise Müzik dersidir. Bu programı seçen öğrenciler haftalık 15 saatlik İngilizce dersi dışında haftalık 10 saat Müzik dersi görürler. Profesyonel eğitimciler gözetiminde gerçekleştirilen derslerde öğrenciler davul, piyano, gitar, bas konularında teorik ders alırlar. Müzik programında işlenen diğer konular ise sahne performansı, kayıt, şarkı ve müzik grubu provaları, şarkı yazımı, ses ve ekipman yönetimi, şarkı tanıtımı ve pazarlanmasıdır. Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus programlar Müzik seçiminde DJ'liğe meraklı öğrenciler için de dersler bulunmaktadır. Programa katılan öğrenciler Amerika hükümetinin denetiminden geçmiş ve LAL Schools tarafında sürekli denetlenen sertifikalı ailelerin yanında misafir edilirler. Programda ayrıca konaklama istemeyen öğrenciler için de seçenek sunulmuştur.

Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık alınan 15 saatlik İngilizce dersi dışında Haftalık 10 saat Müzik veya Spor dersleri verilir.
  • Konaklama
   : Bu programda aile yanı konaklama yapılmaktadır. Programda ayrıca konaklamasız seçenek te mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Miami Beach, Dolphin Mall, Miami Seaquarium, Nasa Kennedy Space Center, Key Largo, Rapids Water Park, Lion Country Safari, Jungle Island ve Zoo Miami'ye eğitici ve kültürel geziler düzenlenir.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran - 25 Ağustos tarihleri arasında 1-9 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1430 $ --- Konaklamasız aktiviteli program Haftalık 660 $
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Plus Programlar Neler Katar?

  *Önemli spor eğitmenleri ile geçirilen eğitimde antrenman tekniklerini, bitiricilik, teknik, pas yeteneklerini geliştirirler ve takım olmanın ne demek olduğunu daha net öğrenirler,

  *Müzik konusunda notalardan pazarlamasına kadar tüm ince noktalar hakkında bilgi sahibi olurlar,

  *Gezi ve aktiviteler ile kişisel gelişimlerine katkı sağlayıp, genel-kültür depolarlar.

 • Eğitim Merkezi

Ardmore Amerika Basketbol Yaz OkuluLAL Fordham University KlasikKings Education Occidental College KlasikSt. Giles San Francisco CodingSt Giles San Francisco KlasikSt Giles Florida İnstitute Of Technology KlasikSt Giles City College Of New York KlasikSt Giles California State University KlasikRedwing UC Berkeley YoğunStafford House KlasikRedwing Yale University YoğunLAL Fort Lauderdale KlasikKaplan San Diego KlasikEC Los Angeles KidsArdmore St Peter's University PlusLSI San Francisco KlasikLSI San Diego KlasikSol Camps Wheelock College KlasikSOL Camps Fordham University KlasikLSI New York KlasikLSI Boston KlasikLAL Boston KlasikLAL Boca Raton Lynn Uni PlusEC Boston KlasikSol Camps Miami Kids-Gündüz ProgramıKings Education Concordia College KlasikKings Education Pepperdine University KlasikELS Education Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Amerika Yaz OkuluNew Haven Yurt Dışı Yaz OkuluFort Lauderdale Amerika Yaz OkuluBoca Raton Amerika Yaz OkuluNew York Amerika Yaz OkuluSan Anselmo Amerika Yaz OkuluMalibu Amerika Yaz OkuluEmbassy English Yurt Dışı Yaz OkuluSol Camps Amerika Yaz OkuluLAL Schools Amerika Yaz OkuluLos Angeles Yurt Dışı Yaz OkuluAmerika EC English Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Üniversite Yaşam ProgramıELS The Juilliard School KlasikELS Eckerd College KlasikEmbassy Tufts University KlasikEmbassy Long Island University KlasikLAL Lynn University KlasikEmbassy California State University KlasikEC Los Angeles Klasik Yaz ProgramıAmerika Stafford House Yurt Dışı Yaz OkuluBoston Yurt Dışı Yaz OkuluMiami Amerika Yaz Okulu