York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Fort Lauderdale Klasik

LAL Fort Lauderdale Klasik

LAL Fort Lauderdale Klasik

  Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? LAL Fort Lauderdale Klasik Yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? LAL Fort Lauderdale Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  LAL Schools tarafından düzenlenmekte klasik yaz kampı Amerika'nın Venedik'i olarak ta bilinen ...

 

Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? LAL Fort Lauderdale Klasik Yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? LAL Fort Lauderdale Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 

LAL Schools tarafından düzenlenmekte klasik yaz kampı Amerika'nın Venedik'i olarak ta bilinen Florida eyaletindeki Fort Lauderdale'de gerçekleşir. Dünyanın en popüler yatçılık ve deniz turizmi şehirlerinden biri olan Fort Lauderdale ödüllü plajları, eşssiz doğası ve mükemmel iklimiyle heryıl binlerce turisti kendine çeker. Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Klasik Yaz kampında öğrenciler haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. Program dahilinde öğrencilerin dil eğitimlerini desteklemek amacı ile birçok gezi ve etkinlik düzenlenir. Düzenlenen geziler rehber öğretmenler güzetiminde gerçekleştirilir. Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Klasik Yaz kampında öğrenciler Amerika hükümeti tarafından onaylanan sertifikalı ailelerin yanında misafir edilirler. Aileler okul yetkilileri tarafından sürekli denetlenir. LAL Schools Fort Lauderdale'de sunduğu klasik yaz kampının dışında müzik yaz kampı, spor yaz kampı ve konaklamasız programı da sunmaktadır.

Amerika Yaz Okulu LAL Fort Lauderdale Klasik Yaz programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu programda aile yanı konaklama yapılmaktadır. Programda ayrıca konaklamasız seçenek te mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Miami Beach, Dolphin Mall, Miami Seaquarium, Nasa Kennedy Space Center, Key Largo, Rapids Water Park, Lion Country Safari, Jungle Island ve Zoo Miami'ye eğitici ve kültürel geziler düzenlenir.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran - 25 Ağustos tarihleri arasında 1-9 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1130 $ --- Konaklamasız aktiviteli program Haftalık 535 $
 • Program Sonucu

  LAL Fort Lauderdale Klasik Yaz Kampı Neler Katar?

   

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alan öğrenciler stres atıp, yenilenmiş olarak ülkelerine dönerler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar