York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Fordham University Klasik

LAL Fordham University Klasik

LAL Fordham University Klasik

  Amerika Yaz Okulu LAL Fordham University Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? LAL Fordham University Klasik Yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? LAL Fordham University Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. LAL dil okulları tarafından düzenlenmekte olan Amerika Yaz Okulu LAL Fordham Universit...

 

Amerika Yaz Okulu LAL Fordham University Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? LAL Fordham University Klasik Yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? LAL Fordham University Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

LAL dil okulları tarafından düzenlenmekte olan Amerika Yaz Okulu LAL Fordham University Klasik Yaz programı Amerika'nın hiç uyumayan şehri olarak adlandırılan New York'ta yapılmaktadır. Manhattan şehir merkezine 17 dakikalık mesafede bulunan Fordham University Rose Hill kampüsü merkezi konumu ile dünyanın her yerinden birçok yabancı ve yerli öğrencinin tercih ettiği yaz kamplarından biridir. Amerika Yaz Okulu LAL Fordham University Klasik Yaz kampında öğrenciler 15 kişiyi aşmayan dersliklerde haftalık 15 saat İngilizce dersi görürler. Program dahilinde çocukların dil eğitimlerini destekleyici birçok gezi, etkinlik ve aktivite düzenlenir. Düzenlenen tüm gezi, etkinlik ve aktiviteler rehber öğretmenler gözetiminde gerçekleştirilir. Amerika Yaz Okulu LAL Fordham University Klasik Yaz programında öğrenciler 24 saat güvenlik görevlilerinin bulunduğu yurtlarda tek ve çift kişilik odalarda misafir edilirler. Yurtlar okul yetkilileri tarafından 7/24 denetlenmektedir. Amerika Yaz Okulu LAL Fordham University Klasik Yaz programında ayrıca konaklama istemeyen öğrenciler için konaklamasız seçenek te bulunmaktadır.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile LAL Schools kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Amerika Yaz Okulu LAL Fordham University Klasik Yaz programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program LAL Schools bünyesinde yer alan Fordham University'nin yurtlarında tek ve çift kişilik odalarda yapılır. Programda ayrıca konaklamasız seçenek te mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Statue Of Liberty, Times Square, Museum of Natural History, Central Park, Woodbury Common Premium Outlets, Coney Island, Rockefeller Center, Greenwich Village, Soho, Chinatown ve Bronx Zoo'ya eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler define avı, yetenek yarışmaları, film geceleri, karaoke, spor yarışmaları gibi daha düzenlenen daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 04 Temmuz - 01 Ağustos tarihleri arasında 1-4 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1530 $ --- Konaklamasız aktiviteli program Haftalık 660 $
 • Program Sonucu

  LAL Fordham University Klasik Yaz Kampı Neler Kazandırır?

   

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alan öğrenciler stres atıp, yenilenmiş olarak ülkelerine dönerler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar