York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Boston Klasik

LAL Boston Klasik

LAL Boston Klasik

  Hayat dolu bir öğrenci şehri olarak bilinen Boston’ da LAL Schools Klasik Yaz Programı ile karşınızda. Uzman eğitmenlerinin donanımlı ve geçerli sertifikaları bulunmaktadır. Yaz okulu denince ön plana çıkan okullardan biridir. İngilizcenizi geliştirirken gezi ve aktivite programları ile eğlenin, genel-kültür depolayın. Okul Boston’ ın gezilip görülecek yerlerine çok yakın bir lokasyondadır. Her mevsim farklı güzellikler sunan Boston’ da bu mükemmel eğitim deneyimini yaşarken bol bol pratik ya...

 

Hayat dolu bir öğrenci şehri olarak bilinen Boston’ da LAL Schools Klasik Yaz Programı ile karşınızda. Uzman eğitmenlerinin donanımlı ve geçerli sertifikaları bulunmaktadır. Yaz okulu denince ön plana çıkan okullardan biridir. İngilizcenizi geliştirirken gezi ve aktivite programları ile eğlenin, genel-kültür depolayın. Okul Boston’ ın gezilip görülecek yerlerine çok yakın bir lokasyondadır. Her mevsim farklı güzellikler sunan Boston’ da bu mükemmel eğitim deneyimini yaşarken bol bol pratik yapma şansınız olacak. Ayrıca gündüz konaklamasız program da tercihler arasındadır. Çok uluslu ortamda edineceğiniz yeni arkadaşlıklar dünyanızı genişletecek. Modern sınıfları ve ferah atmosferi ile LAL Boston Klasik Programı sizleri bekliyor.

Boston’ da eğitim almak için yapılması gerekenler adına sizleri Nişantaşı York Education Solutions’ a bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama mevcuttur
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; Harvard Museum of Natural History, Salem, Boston Harbor Island, Plymouth Walking Tour, Lexington & Concord, Portland, Whale Watching, Newport Rhode Island, Beacon Hill, Pleasure Bay Beach. Aktiviteler; Red Sox Baseball Game, Boston Harbor Boat Cruise Party, Sports Games, Karaoke, Treasure Hunt, Bowling, Quiz Night.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz Wifi, Multimedya Laboratuvarlar, Çalışma ve Dinlenme Odaları, Basketbol ve Futbol Sahaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran-25 Ağustos tarihleri arasında haftalık 1130$, gündüz konaklamasız program ise haftalık 535$.
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu LAL Boston Klasik Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Akademik başkent olarak bilinen Boston' da eğitim almak öğrencilere kariyer odaklı çalışmalarında motive etmiş olur,

  *Uzman eğitmenler ile İngilizcenin inceliklerini nasıl kullanmaları gerektiğini geliştirirler,

  *Çok uluslu ortamda birçok arkadaş edinip pratik yapma şansı bulurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar