York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Boca Raton Lynn Uni Plus

LAL Boca Raton Lynn Uni Plus

LAL Boca Raton Lynn Uni Plus

Amerika Yaz Okulu LAL Boca Raton Plus Programı Nedir? Amerika' nın öğrenci şehirlerinden biri olan Boca Raton' da mükemmel bir yaz okulu fırsatı sizi bekliyor. LAL Language Centres Plus Programı ile öğrencilerin spor ve müziğe olan yatkınlıklarını, ingilizce dil eğitimi ile birleştirip harmanlamıştır. Gezi ve aktiviteler ile süslenen programda uzman eğitmenler ile birlikte çok şey öğreneceksiniz. Spor programını geçen öğrenciler haftalık 10 saat daha ekstra ders alırlar. Basketbol, binicilik, g...

Amerika Yaz Okulu LAL Boca Raton Plus Programı Nedir?

Amerika' nın öğrenci şehirlerinden biri olan Boca Raton' da mükemmel bir yaz okulu fırsatı sizi bekliyor. LAL Language Centres Plus Programı ile öğrencilerin spor ve müziğe olan yatkınlıklarını, ingilizce dil eğitimi ile birleştirip harmanlamıştır. Gezi ve aktiviteler ile süslenen programda uzman eğitmenler ile birlikte çok şey öğreneceksiniz. Spor programını geçen öğrenciler haftalık 10 saat daha ekstra ders alırlar. Basketbol, binicilik, golf ve tenis eğitimlerini uzman eğitmenler ile gerçekleştirirler. Spor dallarında başarılı olmanın sırrı ve nasıl antrenman yapılması gerektiği konusunda ayrıntıları keşfedeceksiniz.  Ayrıca opsiyonel olarak spor dışında müzik programı da sunulmuş. Müzik grubu provaları, şarkı besteleme, ses ve ekipman yönetimi, şarkı tanıtımı ve pazarlama konusunda eğitim alırlar. DJ' liğe ilgi gösteren öğrenciler için de ayrıca bir program bulunmaktadır. Eğer ileride 1000' lere çalmak istiyor iseniz bu program sizin için doğru tercih. 

Program hakkında yapılması gerekenler adına sizleri Nişantaşı York Education Solutions' a bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Aile yanı veya yurt konaklama seçeneği mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Miami plajı, Miami seaquarium, Dolphin mall, Miami bayfront, Frost Museum, Everglades, Lion Country safari ve Museum Of Discovery and Science'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler hazine avı, yetenek yarışmaları, karaoke, film geceleri, karnaval, su savaşları gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 27 Haziran-8 Ağustos tarihleri arasında haftalık 1430$
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu LAL Boston Plus Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Enstrümanların dilinden daha iyi anlayıp, müziğin ruhunu daha net anlamış olurlar,

  *Sporda antrenman taktiklerini ve fairplay in ne demek olduğunu öğrenirler,

  *Çok uluslu ortamda kurulan arkadaşlıklar ile bol pratik yapma şansı bulurlar, dünyalarını genişletirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar