York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kings Education Occidental College Klasik

Kings Education Occidental College Klasik

Kings Education Occidental College Klasik

  Amerika yaz okulu Kings Education Occidental College Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir? Kings Education Occidental College Klasik Yaz programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Kings Education çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Amerika yaz Okulu Kings Education Occidental College Klasik Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? Amerika yaz okulu Redwing Yale University Yoğun pr...

 

Amerika yaz okulu Kings Education Occidental College Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir? Kings Education Occidental College Klasik Yaz programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Kings Education çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Amerika yaz Okulu Kings Education Occidental College Klasik Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? Amerika yaz okulu Redwing Yale University Yoğun programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  

Amerika ve İngiltere'de sunduğu kaliteli dil eğitimi kursları ile adından bahsettiren kurumlardan biri olan Kings Education tarafından düzenlenmekte olan Amerika Yaz Okulu King Education Occidental College Klasik Yaz okulu Hollywood ve Los Angeles şehir merkezine yakın mesafede bulunan Eagle Rock'ta Occidental College'de yapılmaktadır. 1887 yılında inşaa edilen Occidental College Amerika'nın en eski sosyal bilimler üniversitelerinden biridir. 120 dönümlük yeşilliklerle dolu geniş bir arsa üzerinde bulunan Occidental College'de öğrencilerin kalışları boyunca faydalanabilecekleri birçok tesis bulunur. Bunardan bazıları yüzme havuzu, modern spor tesisleri, açıkhava tiyatrosu. Amerika Yaz Okulu Kings Education Occidental College Klasik Yaz kampında öğrencilere deneyimli öğretmenler tarafında haftalık 15 saat İngilizce ders verilir. Program dahilinde deneyimli rehber öğretmenler gözetiminde öğrencilerin dil ve fiziksel gelişimlerini destekleyici birçok aktivite ve gezi düzenlenir. Amerika Yaz Okulu Kings Education Occidental College Klasik Yaz kampında öğrenciler üniversitenin 24 saat güvenliği bulunan öğrenci yurtlarında çift ve üç kişilik odalarda misafir edilirler.

Amerika Yaz Okulu Kings Education Occidental College Klasik Yaz programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings Education
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir. Program başında ve sonunda İngilizce değerlendirme testi yapılır.
  • Konaklama
   : Bu program Kings Education bünyesinde bulunan Occidental College yurtlarında çift ve üç kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Six Flags Magic Mountain, Hollywood, Griffith Gözlemevi, Universal Studios, Los Angeles şehir merkezi, Santa Monica ve Disneyland'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Program boyunca öğrenciler film geceleri, yetenek yarışmaları, define avı, spor yarışmaları, karaoke gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, yüzme havuzu, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 01 Temmuz - 11 Ağustos tarihleri arasında 1-6 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1620 $
 • Program Sonucu

  Kings Education Occidental College Klasik Yaz Programı Neler Katar?

   

  *İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Çeşitli aktiviteler yaşayarak keyifli bir yaz dönemi geçirirler.
  *Farklı sosyal çevreler ve kültürler hakkında deneyim kazanırlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar