York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kings Education Üniversite Yaşam Programı

Kings Education Üniversite Yaşam Programı

Kings Education Üniversite Yaşam Programı

  Amerika Yaz Okulu Kings Education Pine Manor College Üniversite Yaşam programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? Kings Education çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Amerika Yaz Okulu Kings Education Pine Manor College Üniversite Yaşam programında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Amerika Yaz Okulu Kings Education Pine Manor College Üniversite Yaşam programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebi...

 

Amerika Yaz Okulu Kings Education Pine Manor College Üniversite Yaşam programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? Kings Education çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Amerika Yaz Okulu Kings Education Pine Manor College Üniversite Yaşam programında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Amerika Yaz Okulu Kings Education Pine Manor College Üniversite Yaşam programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  

Kings Education tarafından düzenlenmekte olan Amerika Yaz Okulu Kings Education Pine Manor College Üniversite Yaşam Programı Boston şehir merkezine 20 dakikalık mesafede bulunan Pine Manor College'de yapılmaktadır. Amerika Yaz Okulu Kings Education Pine Manor College Üniversite Yaşam Programı, öğrencilerin Amerika’da üniversite okuma konusunda kendilerini denemeleri için tasarlanmış bir çalışmadır. Bu program kapsamında öğrenciler haftada 9 saati kapsayan dil eğitimi dışında yine haftada 6 saat çeşitli dersler ile ünivesite öğrencisi stilinde eğitim görürler. Ayrıca öğrenciler program boyunca haftalık planla MIT ve Harvard gibi önde gelen Amerikan Üniversitelerini ziyaret etme olanağına sahip olurlar. Kültürel geziler ve çeşitli etkinliklerin katkısı ile öğrenciler, keyifli vakit geçirme, sosyal ortamda dil becerilerini geliştirme ve yurt dışı eğitim konusunda kendilerini deneme şansına sahip olurlar.

Amerika Yaz Okulu Kings Education Pine Manor College Üniversite Yaşam Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings Education
  • Seviye
   : Intermediate seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Program başı ve sonunda ingilizce değerlendirme testleri yapılır.
  • Konaklama
   : Pine Manor College yurdunda (çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde MIT, Harvard, Chinatown, Boston şehir merkezi ve New England Aquarium'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler film geceleri, karaoke, futbol ve voleybol turnuvaları, define avı gibi daha birçok aktiviteye katılma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, tenis kortları, futbol sahası, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 01 Temmuz - 14 Temmuz ve 15 Temmuz - 28 Temmuz tarihleri arasında 2 hafta yapılır. Haftalık 1400 $
 • Program Sonucu

  Kings Education Pine Manor College Üniversite Yaşam Programı Neler Katar?

   

  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.
  *Deneyimleri iş hayatında da bir portföy oluşturur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar