Lütfen bekleyiniz...

Kaplan San Diego Klasik

 

Kaplan International sizlere hem Amerika Batı yakasının kültürünü yaşatacak ve ingilizce eğitiminizi harika bir iklimde ve rahat bir ortamda yaşatacak yaz okulu programı sunuyor. San Diego’ da verimli bir eğitim ve boş zamanlarınızı mükemmel geçireceğiniz bu programda okulun konumu da mükemmel. Modern bir binada, harika imkanları, güneş, kumsal ve denizin de tadına doyamayacaksınız. Gaslamp bölgesinde yer alan tesiste modern kütüphane, spor kortları, salonlar, yüzme havuzu, koşu pistleri de bulunmaktadır. Uzman eğitmenleri ile de ön plana çıkan bu programda geleceğinizi şimdiden planlayın ve bu modern kampüsteki yaz programını sakın kaçırmayın.

Konaklama fırsatları ve başlangıç tarihleri adına tüm bilinmeyenler Nişantaşı York Education Solutions’ da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kaplan İnternational
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama mevcuttur
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; LA, Disneyland, Universal Studios, Sea World gibi mekanlara tam günlük geziler. Aktiviteler; Mini Golf, Bowling, Karaoke, Quiz Night, Talent Shows.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz Wifi, Multimedya Laboratuvarlar, Çalışma ve Dinlenme Odaları, Mikrodalga, Buzdolabı, Yemek Otomatları, Basketbol ve Futbol Sahaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran-18 Ağustos tarihleri arasında haftalık 1117$.
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu Kaplan San Diego Klasik Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Dünyanın en güzel şehirlerinden birinde en güzel mekanları görüp bilgi sahibi olma şansı yakalarlar,

  *Çok uluslu ortamda sosyalleşip arkadaşlık yetilerini geliştirirler,

  *Uzman eğitmenler ile yapılan çalışmalarda kariyer odaklı planlamalarında daha net olurlar.

 • Eğitim Merkezi

Ardmore Amerika Basketbol Yaz OkuluLAL Fordham University KlasikKings Education Occidental College KlasikSt. Giles San Francisco CodingSt Giles San Francisco KlasikSt Giles Florida İnstitute Of Technology KlasikSt Giles City College Of New York KlasikSt Giles California State University KlasikRedwing UC Berkeley YoğunStafford House KlasikRedwing Yale University YoğunLAL Fort Lauderdale KlasikEC Los Angeles KidsLAL Fort Lauderdale PlusArdmore St Peter's University PlusLSI San Francisco KlasikLSI San Diego KlasikSol Camps Wheelock College KlasikSOL Camps Fordham University KlasikLSI New York KlasikLSI Boston KlasikLAL Boston KlasikLAL Boca Raton Lynn Uni PlusEC Boston KlasikSol Camps Miami Kids-Gündüz ProgramıKings Education Concordia College KlasikKings Education Pepperdine University KlasikELS Education Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Amerika Yaz OkuluNew Haven Yurt Dışı Yaz OkuluFort Lauderdale Amerika Yaz OkuluBoca Raton Amerika Yaz OkuluNew York Amerika Yaz OkuluSan Anselmo Amerika Yaz OkuluMalibu Amerika Yaz OkuluEmbassy English Yurt Dışı Yaz OkuluSol Camps Amerika Yaz OkuluLAL Schools Amerika Yaz OkuluLos Angeles Yurt Dışı Yaz OkuluAmerika EC English Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Üniversite Yaşam ProgramıELS The Juilliard School KlasikELS Eckerd College KlasikEmbassy Tufts University KlasikEmbassy Long Island University KlasikLAL Lynn University KlasikEmbassy California State University KlasikEC Los Angeles Klasik Yaz ProgramıAmerika Stafford House Yurt Dışı Yaz OkuluBoston Yurt Dışı Yaz OkuluMiami Amerika Yaz Okulu