York Eğitim Danışmanlığı

Kaplan San Diego Klasik

Kaplan San Diego Klasik

Kaplan San Diego Klasik

  Kaplan International sizlere hem Amerika Batı yakasının kültürünü yaşatacak ve ingilizce eğitiminizi harika bir iklimde ve rahat bir ortamda yaşatacak yaz okulu programı sunuyor. San Diego’ da verimli bir eğitim ve boş zamanlarınızı mükemmel geçireceğiniz bu programda okulun konumu da mükemmel. Modern bir binada, harika imkanları, güneş, kumsal ve denizin de tadına doyamayacaksınız. Gaslamp bölgesinde yer alan tesiste modern kütüphane, spor kortları, salonlar, yüzme havuzu, koşu pistleri de b...

 

Kaplan International sizlere hem Amerika Batı yakasının kültürünü yaşatacak ve ingilizce eğitiminizi harika bir iklimde ve rahat bir ortamda yaşatacak yaz okulu programı sunuyor. San Diego’ da verimli bir eğitim ve boş zamanlarınızı mükemmel geçireceğiniz bu programda okulun konumu da mükemmel. Modern bir binada, harika imkanları, güneş, kumsal ve denizin de tadına doyamayacaksınız. Gaslamp bölgesinde yer alan tesiste modern kütüphane, spor kortları, salonlar, yüzme havuzu, koşu pistleri de bulunmaktadır. Uzman eğitmenleri ile de ön plana çıkan bu programda geleceğinizi şimdiden planlayın ve bu modern kampüsteki yaz programını sakın kaçırmayın.

Konaklama fırsatları ve başlangıç tarihleri adına tüm bilinmeyenler Nişantaşı York Education Solutions’ da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kaplan İnternational
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama mevcuttur
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; LA, Disneyland, Universal Studios, Sea World gibi mekanlara tam günlük geziler. Aktiviteler; Mini Golf, Bowling, Karaoke, Quiz Night, Talent Shows.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz Wifi, Multimedya Laboratuvarlar, Çalışma ve Dinlenme Odaları, Mikrodalga, Buzdolabı, Yemek Otomatları, Basketbol ve Futbol Sahaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran-18 Ağustos tarihleri arasında haftalık 1117$.
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu Kaplan San Diego Klasik Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Dünyanın en güzel şehirlerinden birinde en güzel mekanları görüp bilgi sahibi olma şansı yakalarlar,

  *Çok uluslu ortamda sosyalleşip arkadaşlık yetilerini geliştirirler,

  *Uzman eğitmenler ile yapılan çalışmalarda kariyer odaklı planlamalarında daha net olurlar.

İlgili Programlar/Okullar