York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ELS Eckerd College Klasik

ELS Eckerd College Klasik

ELS Eckerd College Klasik

  ELS Language Centres, Amerika’ nın en gözde yerlerinden birinde St. Petersburg Florida’ da eşsiz bir yaz programı ile karşınızda. Florida’ nın tadını çıkarırken ingilizcenizi ilerletinve püf noktalarını öğrenin. Eckerd College kampüsünde gerçekleştirilen programda eğitmenlerin tam donanımlı olması ayrıca dikkat çekiyor. Doğusunda Tampa Körfezi ve batısında Meksika Körfezi ile mükemmel bir atmosferde ingilizce eğitminizin tadını çıkarın. Gezi, aktivite programları ile kendinizi geliştirin ve g...

 

ELS Language Centres, Amerika’ nın en gözde yerlerinden birinde St. Petersburg Florida’ da eşsiz bir yaz programı ile karşınızda. Florida’ nın tadını çıkarırken ingilizcenizi ilerletinve püf noktalarını öğrenin. Eckerd College kampüsünde gerçekleştirilen programda eğitmenlerin tam donanımlı olması ayrıca dikkat çekiyor. Doğusunda Tampa Körfezi ve batısında Meksika Körfezi ile mükemmel bir atmosferde ingilizce eğitminizin tadını çıkarın. Gezi, aktivite programları ile kendinizi geliştirin ve genel-kültür depolayın. Üniversitenin spor tesislerinde vakit geçirip, dinlenme salonlarında veya geniş bahçelerde pratik yapma şansınız bolca var. Yiyecek partileri ve festivaller, alışveriş turları ve müzelere geziler düzenlenmektedir. Okul ayrıca güvenlik bakımından da tam not alıyor. 7/24 acil yardımlara karşı erişiminiz bulunmakta.

Sizlerde ingilizcenizi Amerika’ nın en güzel yerlerinden birinde almak istiyorsanız sizleri Nişantaşı York Education Solutions’ a bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Okul Yurt Konaklamalı (2 kişilik odalarda)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; Premium Outlet Shopping, Beach Day, Busch Gardens, Disney' s Hollywood Studios, Advanture Island, Universal Studios. Aktiviteler; Bowling, Pool Party, Quiz Night, Talent Shows, diğer aktiviteler eklenmektedir.
  • Dahili Hizmetler
   : 3 öğün yemek, Plaj havlusu, Havaalanı transferi, Acil sağlık sigortası, Katılım sertifikası, Ücretsiz wifi, Multimedya öğrenci salonları, Öğrenci dinlenme salonları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran-21 Temmuz tarihleri arasında en az 2 haftalık dönemler şeklinde, haftalık 1670$.
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu ELS Eckerd College Klasik Programının Öğrencilerine Kattıkları Nelerdir?

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alan öğrenciler stres atıp, yenilenmiş olarak ülkelerine dönerler,
  *İngilizce  terimleri ve tanımlarını öğrenmiş olurlar,
  *Çok uluslu ortamda sosyalleşme ve pratik yapma şansı bulurlar,
  *Yapılan sportif faaliyetler neticesinde öğrencilerin fiziksel kondüsyon ve gelişimi artar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar