Lütfen bekleyiniz...

EC Los Angeles Kids

 

Dünyanın en güzel şehirlerinden birinde LA’ da EC küçük yaş öğrencileri için özel olarak hazırladığı Kids Program ile karşınızda. Küçük yaş öğrenciler için sınıflar ve konaklamalar özel olarak tasarlanmıştır. EC’ nin uzman eğitmenleri tarafından uygulamalı projeler ile donatılacaksınız. Heyecan verici tam gün Disneyland gezileri, karaokeler, hazine avları ve daha fazlasını bu programda bulabilirsiniz. Personelleri 7/24 tam güvenlik sağlayıp öğrenciler ile yakından ilgilenmektedirler. Haftada 5 yarım 5 ise tam gün geziler ile ingilizceyi gezerek ve eğlenerek öğretme odaklı bir programdır. Ayrıca sosyalleşmek adına da mükemmel bir ortam bulunmaktadır. Birçok ulustan arkadaşlar edinip bol pratik yapma şansınız olacak.

Konaklama ve başlangıç tarihleri adına tüm fırsatlar Nişantaşı York Education Solutions’ da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Okul Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; Natural History Museum, Marshmallow Towers, Downtown LA Tour, Optional Trip to Disneyland or Universal Studios, Griffith Observatory. Aktiviteler; Movie Night, Arts and Crafts, Trivia Night, Talent Shows.
  • Dahili Hizmetler
   : 7/24 acil yardım hattı, ücretsiz Wifi, 3 öğün yemek, eğitim materyalleri, öğrenci dinlenme salonları, multimedya salonlar.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 30 Haziran-11 Ağustos tarihleri arasında (Haftalık 1720$)
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu EC LA Kids Programı Öğrenciye Kazandırdıkları Nelerdir?

  *Çok uluslu ortamda kurulacak yeni arkadaşlıklar,

  *Küçük yaşta görülebilecek en güzel şehirlerden birinde eğitim,

  *Gelecekteki meslekleri hakkında daha çok bilgi edinme.

 • Eğitim Merkezi

Ardmore Amerika Basketbol Yaz OkuluLAL Fordham University KlasikKings Education Occidental College KlasikSt. Giles San Francisco CodingSt Giles San Francisco KlasikSt Giles Florida İnstitute Of Technology KlasikSt Giles City College Of New York KlasikSt Giles California State University KlasikRedwing UC Berkeley YoğunStafford House KlasikRedwing Yale University YoğunLAL Fort Lauderdale KlasikKaplan San Diego KlasikLAL Fort Lauderdale PlusArdmore St Peter's University PlusLSI San Francisco KlasikLSI San Diego KlasikSol Camps Wheelock College KlasikSOL Camps Fordham University KlasikLSI New York KlasikLSI Boston KlasikLAL Boston KlasikLAL Boca Raton Lynn Uni PlusEC Boston KlasikSol Camps Miami Kids-Gündüz ProgramıKings Education Concordia College KlasikKings Education Pepperdine University KlasikELS Education Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Amerika Yaz OkuluNew Haven Yurt Dışı Yaz OkuluFort Lauderdale Amerika Yaz OkuluBoca Raton Amerika Yaz OkuluNew York Amerika Yaz OkuluSan Anselmo Amerika Yaz OkuluMalibu Amerika Yaz OkuluEmbassy English Yurt Dışı Yaz OkuluSol Camps Amerika Yaz OkuluLAL Schools Amerika Yaz OkuluLos Angeles Yurt Dışı Yaz OkuluAmerika EC English Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Üniversite Yaşam ProgramıELS The Juilliard School KlasikELS Eckerd College KlasikEmbassy Tufts University KlasikEmbassy Long Island University KlasikLAL Lynn University KlasikEmbassy California State University KlasikEC Los Angeles Klasik Yaz ProgramıAmerika Stafford House Yurt Dışı Yaz OkuluBoston Yurt Dışı Yaz OkuluMiami Amerika Yaz Okulu