York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC Boston Klasik

EC Boston Klasik

EC Boston Klasik

Amerika Yaz Okulu EC Boston Klasik Yaz Programı Nasıldır? Yılların tecrübesi olan EC English, Amerika’ nın öğrenci şehri olarak da bilinen Boston’ da Klasik Yaz Programı ile karşınızda. Bu şehirdeki mükemmel mekanları, Amerika’ nın kültürünü keşfedip deneyimleyin. Uzman eğitmenleri ile de ön plana çıkan program da farklı gezi ve aktivite seçenekleri de bulunmakta. Çok uluslu ortamda geçireceğiniz bu eğitim süresince farklı ülkelerden birçok arkadaş edinip bol pratik yapma şansınız var. İngilizc...

Amerika Yaz Okulu EC Boston Klasik Yaz Programı Nasıldır?

Yılların tecrübesi olan EC English, Amerika’ nın öğrenci şehri olarak da bilinen Boston’ da Klasik Yaz Programı ile karşınızda. Bu şehirdeki mükemmel mekanları, Amerika’ nın kültürünü keşfedip deneyimleyin. Uzman eğitmenleri ile de ön plana çıkan program da farklı gezi ve aktivite seçenekleri de bulunmakta. Çok uluslu ortamda geçireceğiniz bu eğitim süresince farklı ülkelerden birçok arkadaş edinip bol pratik yapma şansınız var. İngilizce’ nin tüm inceliklerini ve püf noktalarını, Amerikan kültürünün güzelliklerini bu programda keşfedin.

Başlangıç tarihleri ve konaklama fırsatları adına tüm merak edilenler Nişantaşı York Educaiton Solutions’ da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Ortak banyolu çift yataklı oda
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; Museum and Fine Arts Tour, Arts and Crafts, Newbury Street Shoping, Freedom Trail Walk, Revere Beach, Hard Rock Cafe and Faneuil Hall. Aktiviteler; Drama Workshop, Film Night, Oscar Awards Night, Bowling, Quiz Night.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz Wifi, Seyahat Kartı, Kurs Materyalleri, 3 Öğün Yemek, Öğrenci Dinlenme Salonları, Spor Olanakları, Multimedya Öğrenci Salonları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 30 Haziran-11 Ağustos tarihleri arasında haftalık 1150$
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu EC Boston Klasik Yaz Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Uzman eğitmenler ile kariyer odaklı planlamarında daha net olurlar,

  *Çok uluslu ortamda birçok arkadaş edinirler,

  *Gezi ve aktivite programları ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunup, genel-kültür depolarlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar