York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ardmore St Peter's University Plus

Ardmore St Peter's University Plus

Ardmore St Peter's University Plus

Amerika yaz okulu kategorisinde kendinize uygun sanat ve güzel sanatlar eğitimlerini de seçebiliyorsunuz. ABD’nin prestijli üniversitesi olan St Peter’s University’nin kampüsünde gerçekleştirilen Ardmore  yaz okulu programı, katılımcılarına sadece İngilizce dil eğitimi, sosyalleşme, sanat etkinlikleri gibi çeşitli eğitim içeriklerini değil aynı zamanda dans ve drama eğitimleri sağlanıyor. Sahnet sanatlarının temelini oluşturan dans ve drama, Amerika yaz okulu programlarında çocuklara daha fazla ...

Amerika yaz okulu kategorisinde kendinize uygun sanat ve güzel sanatlar eğitimlerini de seçebiliyorsunuz. ABD’nin prestijli üniversitesi olan St Peter’s University’nin kampüsünde gerçekleştirilen Ardmore  yaz okulu programı, katılımcılarına sadece İngilizce dil eğitimi, sosyalleşme, sanat etkinlikleri gibi çeşitli eğitim içeriklerini değil aynı zamanda dans ve drama eğitimleri sağlanıyor. Sahnet sanatlarının temelini oluşturan dans ve drama, Amerika yaz okulu programlarında çocuklara daha fazla temel alanda destek sağlayarak, anatomik açıdan da sanata uygun hale gelmelerine yardımcı oluyorlar. Böylece, Amerika yaz okulu ile dans ve drama akademisine katılan kişiler sadece dans ve dramanın temelini değil, sanatın A’sından Z’sine kadar her yönünü keşfetme olanağı yakalayacaklar.

Amerika Yaz Okulu Ardmore Akademi Fiyatı ve Yaz Okulu İçeriği

Amerika yaz okulu fiyatı, ağırlıklı olarak haftalık olarak belirlenir. Temmuz aylarında gerçekleştirilen Ardmore dans ve drama akademisi, 15 Temmuz ile 29 Temmuz tarihleri arasında, 1 ya da 2 haftalık dönemler şeklinde haftalık 1566$ olarak ücretlendirildi.  2 haftalık tarifede 13 gecelik bir program düzenlendi ve 2996$’lık bir ücreti var.

Fiyatın ardından biraz da derslerin içeriğine bakmak gerekiyor. Elbette haftanın belirli günlerinde, haftalık 12 saatlik dans ve drama eğitimleri veriliyor.  1 tam gününüz ve aynı haftanın yarım günü gezilerle tamamlanacak. Eğitimler için sizlerden herhangi bir sınav sonucu ya da transkript başarısı istenmiyor, lakin katılımcılar, yani çocuklarınız okulun ilk günü eğitmenerin genel İngilizce seviyesi ile ilgili fikir edinebilmesi adına seviye tespit sınavı yapabiliyorlar.

Ardmore Dans ve Drama Amerika Yaz Okulu ile Broadway Show Gezisi!

7’den 70’e herkesin hayalini kurduğu Broadway Show’u yaşayabilme fırsatının yanısıra haftanın bir günü tam, diğer gününde yarım gün olmak üzere sanat ve drama ağırlıklı geziler düzenleniyor. Ardmore Amerika yaz okulu programı, Wall Street, Ellis İsland, : Program dahilinde Wall Street, Ellis İsland, Statue Of Liberty (özgürlük heykeli), Rockefeller Center, Broadway Show, NBC Studio Tour & 5th Avenue, Empire State Building, Grand Central Station ve St Patrick's Cathedral'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler karaoke, mini olimpiyatlar, film geceleri, spor karşılaşmaları, yetenek yarışmaları gibi çeşitli çeşitli birçok aktiviteye katılma şansı  yakalayacaklar.

Danstan bahsediyorken, sadece konvansiyonel danslar değil kendi dans stillerinde de uzmanlaşmayı vaad ediyor. Zira Amerika yaz okulu programlarındaki bu dans eğitimlerine ve drama eğitimlerine katılan kişiler, kendi alanlarında ve ABD’nin uzman dans eğitmenlerinden oluşuyor. Böylece dansın yanısıra sahne sanatlarının genelinde başarı sağlarken harika bir İngilizce ile de hem eğitim hayatınızı hem de profesyonel kariyerinizi yönlendirebilirsiniz.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Ardmore Language Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saatin dışında Haftada 12 saat Dans ve Drama dersleri verilir.
  • Konaklama
   : Bu program Ardmore Language Schools bünyesinde yer alan St Peter's University kampüsünde çift ve üç kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Wall Street, Ellis İsland, Statue Of Liberty, Rockefeller Center, Broadway Show, NBC Studio Tour & 5th Avenue, Empire State Building, Grand Central Station ve St Patrick's Cathedral'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler karaoke, mini olimpiyatlar, film geceleri, spor karşılaşmaları, yetenek yarışmaları gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, basketbol sahası, tenis kortu, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 15 Temmuz – 29 Temmuz tarihleri arasında 1-2 haftalık dönemler şeklinde program Haftalık: 1566 $
 • Program Sonucu
  • Çocuklarınız, dans ve drama eğitim bilgilerinin yanısıra sahne sanatlarına dair geliştirdiği daha sağlam temel bilgilerle gelecekteki kariyer başarısına daha fazla yaklaşmış olur.
  • Verilecek olan sertifikalar sayesinde hem yurtiçi hem de yurtdışı eğitim konusunda daha büyük avantajlar sağlanacaktır. 
  • Sadece dans ya da drama eğitimleriyle değil, aynı zamanda güzel sanatlar ve sanat alanlarında tecrübe kazanılır, beraberinde sağlanan İngilizce eğitimi sayesinde yaşıtlarıyla oranla daha geniş yelpazede eğitim alması dolayısıyla özellikle özgeçmiş açısından büyük avantajlar sağlanır.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar