York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House Los Angeles Klasik Yaz Programı

Stafford House Los Angeles Klasik Yaz Programı

Stafford House Los Angeles Klasik Yaz Programı

Stafford House bünyesinde Los Angeles ’ta düzenlenen ve California State University ’nin Channel Islands Campus ’de gerçekleştirilen yaz okulu programı, öğrencilere geleneksel yaz okulu atmosferini modern olanaklarla birleştirerek sunar. Öğrenciler program boyunca üniversite kampüsünün içerisindeki yurtlarda suit tarzı odalarda konaklarlar. Los Angeles 'ın canlı atmosferinde aynı zamanda yazı keyifle geçirme şansı bulan gençler, şehrin görülmeye değer lokasyonlarına yapılan geziler ile Amerika'y...

Stafford House bünyesinde Los Angeles ’ta düzenlenen ve California State University ’nin Channel Islands Campus ’de gerçekleştirilen yaz okulu programı, öğrencilere geleneksel yaz okulu atmosferini modern olanaklarla birleştirerek sunar. Öğrenciler program boyunca üniversite kampüsünün içerisindeki yurtlarda suit tarzı odalarda konaklarlar. Los Angeles 'ın canlı atmosferinde aynı zamanda yazı keyifle geçirme şansı bulan gençler, şehrin görülmeye değer lokasyonlarına yapılan geziler ile Amerika'yı keşfederler.  Ayrıca öğrenciler geleneksel Amerika yaz okulu atmosferinde düzenlenen çeşitli etkinlikler ve sportif aktiviteler ile dil kazanım seviyelerini maximum düzeyde değerlendirme şansına sahip olurlar. Seçkin içerikli programları, deneyimli eğitim kadrosu, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Stafford House, kapsamlı ve verimli bir yaz okulu ortamı sunar.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Haftada 15 saat İngilizce dersi yapılır ve her seviyeye uygundur. Sınıf mevcudu maximum 16 öğrenciden oluşmaktadır.
  • Konaklama
   : California State University Channel Islands kampüs yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftada 1 tam gün ve 5 yarım gün geziler düzenlenir. Ayrıca yüzme, müzik oyunları, futbol, badminton, masa tenisi ve cricket gibi eşitli sportif aktiviteler ve bazı etkinlikler yapılır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 02 Temmuz – 13 Ağustos tarihleri arasında 1-3 haftalık dönemler şeklinde 1 Hafta: 1660 Usd
 • Program Sonucu

  *Yeni yerler ve yeni şeyler keşfetme şansı bulurlar.
  *İngilizce iletişim kurmak durumunda kalan gençlerin İngilizce düşünme becerileri gelişir.
  *Kelime hazineleri genişler ve kelimeleri telaffuz şekilleri gelişir.
  *Yurt dışı eğitim konusunda temel bilgiye sahip olurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar