York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House Boston Klasik Yaz Programı

Stafford House Boston Klasik Yaz Programı

Stafford House Boston Klasik Yaz Programı

  Stafford House bünyesinde Boston’da düzenlenen ve Cats College’ da gerçekleştirilen program, öğrencilere tamamen modern, dinamik ve birçok ayrıcalığı içinde barındıran bir kampüste ve güzel bir lokasyonda tatil ve eğitim olanağı sunar. Alanında deneyimli eğitim liderleri ve özverili kadrosu ile klasik kurs kapsamında haftada 15 saati kapsayan derslerle dil eğitimi yapılır. Ayrıca geleneksel Amerika yaz okulu atmosferinde çeşitli etkinlikler ve aktiviteler ile dil eğitimini desteklenir. Progra...

 

Stafford House bünyesinde Boston’da düzenlenen ve Cats College’ da gerçekleştirilen program, öğrencilere tamamen modern, dinamik ve birçok ayrıcalığı içinde barındıran bir kampüste ve güzel bir lokasyonda tatil ve eğitim olanağı sunar. Alanında deneyimli eğitim liderleri ve özverili kadrosu ile klasik kurs kapsamında haftada 15 saati kapsayan derslerle dil eğitimi yapılır. Ayrıca geleneksel Amerika yaz okulu atmosferinde çeşitli etkinlikler ve aktiviteler ile dil eğitimini desteklenir. Program dahilinde yapılan, eğitici geziler ile öğrenciler, Boston’ın tarihi yüzünü ve geleneksel Amerikan kültürünü tanıma fırsatına sahip olurlar. Stafford House kaliteli, renkli ve farklı programlar dahilinde öğrencilere dil eğitimi dışında tenis, binicilik, futbol gibi ilgi alanlarında olan aktiviteleri gerçekleştirme imkanı sağlar. Böylelikle gençler donanımlı bir eğitim sürecini keyifli bir tatil ile birleştirme şansı bulurlar. Dil becerilerini maximum düzeye taşıyan öğrenciler yenilenmiş ve yeni okul dönemine motive olucak şekilde ülkelerine dönerler.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Haftada 15 saatlik dil eğitimleri her yaş grubuna uygun şekilde tasarlanmış ve her seviyeye uygundur. Sınıflar maximum 16 kişiden oluşur.
  • Konaklama
   : Cats College yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Haftada 1 tam gün gezi programı ve hafta içi her gün yarım günlük etkinlik ve aktiviteler gerçekleştirilir. Aktiviteler dahilinde ise yüzme, müzik oyunları, futbol, masa tenisi ve rugby gibi alternatifler yer alır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 08 Temmuz – 12 Ağustos tarihleri arasında haftalık 1140$
 • Program Sonucu

  Stafford House Boston Klasik Yaz Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Yapılan çeşitli aktiviteler çocukların motivasyonunu ve öğrenme becerilerini geliştirir.
  *Yabancı dilde düşünme ve yabancı dili pratik olarak kullanma yetenekleri artar.
  *Kültürel gezi ve aktiviteler ile yeni şeyler keşfetme coşkusunu yaşarlar.
  *Farklı milletten insanlarla bir arada farklı kültürleri öğrenirler ve farklı düşünceleri anlama ve saygı gösterme bilinçleri yükselir.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar