Lütfen bekleyiniz...

Sol Camps Miami Kids-Gündüz Programı

 

Amerika Yaz Okulu Sol Camps Miami Kids-Gündüz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde yapılır? Oxford House College Sol Camps çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Amerika Yaz Okulu Sol Camps Miami Kids-Gündüz programında uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Amerika Yaz Okulu Sol Camps Miami Kids-Gündüz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 

Sol Camps'in Miami'de düzenlediği ve Oxford House College'da gerçekleştirdiği miniklere özel kids-gündüz programı, yaz dönemini heyecan ve macera ile geçirmek isteyen minikler için özel olarak tasarlanmış keyifli bir programdır. Çocuklar haftalık dil eğitimlerini Oxford House College'in tam donanımlı ve modern sınıflarında alıyor, ders dışında düzenlenen çeşitli etkinlik, doğa aktiviteleri ve kültürel geziler ile de Amerika'yı keşfediyor ve maceraya doyuyorlar. Program boyunca öğleden sonraları düzenlenen spor ve sanat etkinlikleri ve takım şeklinde yapılan oyun ve yarışma aktiviteleri ile grup halinde hareket etmelerini, sosyal ortamda özgüven ile kendilerini ifade etmelerini ve dil becerilerini geliştirmelerini destekliyor. Ayrıca ailelerinde katılımına imkan sağlayan yaz okulu programı süresince öğrenciler, akşam 5'te ailelerine teslim ediliyorlar.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Sol Camps kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Amerika eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Sol Camps
  • Seviye
   : Haftada 15 saati kapsayan dersler ile dil eğitimi yapılır. Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Dil eğitimini destekleyen etkinlik ve aktiviteler yapılır.
  • Konaklama
   : Konaklamasız gündüz programı.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Jungle Island, Water Park, Flamingo Park, Miami Seaquarium, Everglades ve Botanik bahçelerine eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler sinema geceleri, spor yarışmaları, bovling havuz yarışmaları gibi daha birçok aktiviteden yararlanma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Sigorta, kayıt ücreti, tüm öğünler, tüm geziler ve aktiviteler için bilet, transfer ve yemek, eğitim materyelleri, kurs bitimi sertifika
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Yazın ve kışın düzenlenen programa yıl boyunca katılım sağlanabiliyor. Haftalık: 877 $ ---- Aktivitesiz program : Haftalık 449 $
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu Sol Camps Kids-Gündüz Programı Neler Kazandırır?

   

  *Geziler ve aktiviteler ile süslü bu programda dil becerilerini üst seviyelere çıkartarak bol bol pratik yapma şansı bulurlar,

  *Uzman eğitmenler ile kariyer odaklı planlamalarını görmeye başlarlar,

  *Spor faaliyetleri ile fiziksel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *Gerçekleştirilen geziler ile genel-kültür seviyelerini yükseltirler.

 • Eğitim Merkezi

Ardmore Amerika Basketbol Yaz OkuluLAL Fort Lauderdale KlasikLAL Fordham University KlasikKings Education Occidental College KlasikSt. Giles San Francisco CodingSt Giles San Francisco KlasikSt Giles Florida İnstitute Of Technology KlasikSt Giles City College Of New York KlasikSt Giles California State University KlasikRedwing UC Berkeley YoğunStafford House KlasikKaplan San Diego KlasikEC Los Angeles KidsLAL Fort Lauderdale PlusArdmore St Peter's University PlusLSI San Francisco KlasikLSI San Diego KlasikSol Camps Wheelock College KlasikSOL Camps Fordham University KlasikLSI New York KlasikLSI Boston KlasikLAL Boston KlasikLAL Boca Raton Lynn Uni PlusEC Boston KlasikRedwing Yale University YoğunKings Education Concordia College KlasikKings Education Pepperdine University KlasikELS Education Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Amerika Yaz OkuluNew Haven Yurt Dışı Yaz OkuluFort Lauderdale Amerika Yaz OkuluBoca Raton Amerika Yaz OkuluNew York Amerika Yaz OkuluSan Anselmo Amerika Yaz OkuluMalibu Amerika Yaz OkuluEmbassy English Yurt Dışı Yaz OkuluSol Camps Amerika Yaz OkuluLAL Schools Amerika Yaz OkuluLos Angeles Yurt Dışı Yaz OkuluAmerika EC English Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Üniversite Yaşam ProgramıELS The Juilliard School KlasikELS Eckerd College KlasikEmbassy Tufts University KlasikEmbassy Long Island University KlasikLAL Lynn University KlasikEmbassy California State University KlasikEC Los Angeles Klasik Yaz ProgramıAmerika Stafford House Yurt Dışı Yaz OkuluBoston Yurt Dışı Yaz OkuluMiami Amerika Yaz Okulu