York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Sol Camps Miami Kids-Gündüz Programı

Sol Camps Miami Kids-Gündüz Programı

Sol Camps Miami Kids-Gündüz Programı

  Amerika Yaz Okulu Sol Camps Miami Kids-Gündüz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde yapılır? Oxford House College Sol Camps çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Amerika Yaz Okulu Sol Camps Miami Kids-Gündüz programında uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Amerika Yaz Okulu Sol Camps Miami Kids-Gündüz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  Sol Camps'in Miami'de düzenlediği ve Oxf...

 

Amerika Yaz Okulu Sol Camps Miami Kids-Gündüz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde yapılır? Oxford House College Sol Camps çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Amerika Yaz Okulu Sol Camps Miami Kids-Gündüz programında uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Amerika Yaz Okulu Sol Camps Miami Kids-Gündüz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 

Sol Camps'in Miami'de düzenlediği ve Oxford House College'da gerçekleştirdiği miniklere özel kids-gündüz programı, yaz dönemini heyecan ve macera ile geçirmek isteyen minikler için özel olarak tasarlanmış keyifli bir programdır. Çocuklar haftalık dil eğitimlerini Oxford House College'in tam donanımlı ve modern sınıflarında alıyor, ders dışında düzenlenen çeşitli etkinlik, doğa aktiviteleri ve kültürel geziler ile de Amerika'yı keşfediyor ve maceraya doyuyorlar. Program boyunca öğleden sonraları düzenlenen spor ve sanat etkinlikleri ve takım şeklinde yapılan oyun ve yarışma aktiviteleri ile grup halinde hareket etmelerini, sosyal ortamda özgüven ile kendilerini ifade etmelerini ve dil becerilerini geliştirmelerini destekliyor. Ayrıca ailelerinde katılımına imkan sağlayan yaz okulu programı süresince öğrenciler, akşam 5'te ailelerine teslim ediliyorlar.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Sol Camps kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Amerika eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Sol Camps
  • Seviye
   : Haftada 15 saati kapsayan dersler ile dil eğitimi yapılır. Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Dil eğitimini destekleyen etkinlik ve aktiviteler yapılır.
  • Konaklama
   : Konaklamasız gündüz programı.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Jungle Island, Water Park, Flamingo Park, Miami Seaquarium, Everglades ve Botanik bahçelerine eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler sinema geceleri, spor yarışmaları, bovling havuz yarışmaları gibi daha birçok aktiviteden yararlanma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Sigorta, kayıt ücreti, tüm öğünler, tüm geziler ve aktiviteler için bilet, transfer ve yemek, eğitim materyelleri, kurs bitimi sertifika
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Yazın ve kışın düzenlenen programa yıl boyunca katılım sağlanabiliyor. Haftalık: 877 $ ---- Aktivitesiz program : Haftalık 449 $
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu Sol Camps Kids-Gündüz Programı Neler Kazandırır?

   

  *Geziler ve aktiviteler ile süslü bu programda dil becerilerini üst seviyelere çıkartarak bol bol pratik yapma şansı bulurlar,

  *Uzman eğitmenler ile kariyer odaklı planlamalarını görmeye başlarlar,

  *Spor faaliyetleri ile fiziksel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *Gerçekleştirilen geziler ile genel-kültür seviyelerini yükseltirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar