York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Lynn University Klasik

LAL Lynn University Klasik

LAL Lynn University Klasik

Amerika Yaz Okulu LAL Lynn University Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? LAL Lynn University Klasik Yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? LAL Lynn University Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.   Florida Boca Raton’da LAL bünyesinde düzenlenen ve Lynn University ’nin 230 dönümlük kampüsünde ...

Amerika Yaz Okulu LAL Lynn University Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? LAL Lynn University Klasik Yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? LAL Lynn University Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  

Florida Boca Raton’da LAL bünyesinde düzenlenen ve Lynn University ’nin 230 dönümlük kampüsünde gerçekleştirilen program, ideal ve güvenli bir çevrede yer alır. 7 tane göl bulunan kampüs ayrıca Florida ’nın en güvenli üniversite kampüsü olarak bilinir. Kampüsten kumsal yaklaşık 3 mil uzaklıktadır. Aynı zamanda buradan Miami, Fort Lauderdale, Orlando ve Palm Beach ulaşım oldukça kolaydır. Yaz okulu kapsamında okul her sene yaklaşık 300 öğrenciyi kampüsünde ağırlar. Kaliteli konaklama olanakları ve yaratıcı eğitim teknikleri ile son derece gözde bir merkezdir. Bunların yanı sıra geleneksel Amerika yaz okulu atmosferinde yapılan etkinlikler ve kültürel geziler ile eğitim çalışmalarını desteklenmektedir. Amerika Yaz Okulu LAL Lynn University Klasik yaz programında konaklama istemeyen öğrenciler için konaklamasız seçenek te bulunmaktadır.

Amerika Yaz Okulu LAL Lynn University Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Lynn University kampüs yurdunda (tek/çift kişilik). Programda ayrıca konaklamasız seçenek te sunulmaktadır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Miami plajı, Miami seaquarium, Dolphin mall, Miami bayfront, Frost Museum, Everglades, Lion Country safari ve Museum Of Discovery and Science'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler hazine avı, yetenek yarışmaları, karaoke, film geceleri, karnaval, su savaşları gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 27 Haziran – 08 Ağustos tarihleri arasında 1 ve 6 haftalık dönemler şeklinde Haftalık: 1260 $ --- Konaklamasız aktiviteli program Haftalık 620 $
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu LAL Lynn University Klasik Yaz Okulu Neler Katar?

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar