Lütfen bekleyiniz...

Kings Education Concordia College Klasik

 

Amerika Yaz Okulu Kings Education Concordia College klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? Kings Education çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Kings Education Concordia College klasik yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Kings Education Concordia College klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 

Amerika New York ’da  Kings Education bünyesinde düzenlenen ve Concordia College ‘da gerçekleştirilen yaz okulu, güvenli, çekici ve zengin bir köy olan Bronxville ’de yer alır. Bronxville ferah doğası ile şimdiye dek köy hissini sürdürmüş ve Grand Central Station’dan tren ile sadece 30 dakika mesafede bulunan eşsiz bir yerdir. Bu sayede spor ve aktiviteler için olağanüstü olanaklar sunar. Kings yaz okulu programı kapsamında öğrencilerin İngilizce becerisinin arttırılması için her detay düşünülmüştür.  Dünyanın çeşitli yerlerinden gelenler ile arkadaşlık etmek, yeni kültürler tanımak, güvenli kampüs ortamında yaşamak gibi değerli alternatiflerle çocukların gelişiminde katkı sağlanır. Öğrenciler programa katılım sürecinde bir teste tabii tutularak sonucunda ihtiyacına yönelik bir sınıfa yerleştirilir. Düzenli olarak ilerleme testleri yapılarak dönem sonunda öğrenme başarısına göre sertifikalar verilir. 

Amerika Yaz Okulu Kings Education Concordia College Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings Education
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir. Program başı ve sonunda İngilizce değerlendirme testleri yapılır.
  • Konaklama
   : Concordia College yurdunda (çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca The Statue of Liberty, Central Park, Times Square, Empire State Building, Broadway, Metropolitan Museum of Art, Coney Island, Luna Park, Brooklyn Bridge, Ground Zero ve Six Flags Great Adventure'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler mini olimpiyatlar, masa tenisi turnuvaları, yetenek yarışmaları, oyun geceleri, film geceleri, tenis ve voleybol turnuvaları gibi daha birçok aktiviteye katılma şansı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi,kurs bitiminde sertifika, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, eğitim materyalleri, basketbol sahaları, plaj voleybolu sahası.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 1 Temmuz - 4 Ağustos tarihleri arasında 1-5 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1395 $
 • Program Sonucu

  Kings New York Klasik Yaz Programı Getirileri Nelerdir?

  *Dil kazanım düzeyleri gelişir, kendilerini doğru ifade etmeyi öğrenirler.
  *İngilizce öğeleri anlama ve kullanma becerileri gelişir.
  *Farklı bir ülkeyi keşfetmiş olurlar ve yeni kültürler konusunda deneyim kazanırlar.

 • Eğitim Merkezi

Ardmore Amerika Basketbol Yaz OkuluLAL Fort Lauderdale KlasikLAL Fordham University KlasikKings Education Occidental College KlasikSt. Giles San Francisco CodingSt Giles San Francisco KlasikSt Giles Florida İnstitute Of Technology KlasikSt Giles City College Of New York KlasikSt Giles California State University KlasikRedwing UC Berkeley YoğunStafford House KlasikKaplan San Diego KlasikEC Los Angeles KidsLAL Fort Lauderdale PlusArdmore St Peter's University PlusLSI San Francisco KlasikLSI San Diego KlasikSol Camps Wheelock College KlasikSOL Camps Fordham University KlasikLSI New York KlasikLSI Boston KlasikLAL Boston KlasikLAL Boca Raton Lynn Uni PlusEC Boston KlasikRedwing Yale University YoğunSol Camps Miami Kids-Gündüz ProgramıKings Education Pepperdine University KlasikELS Education Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Amerika Yaz OkuluNew Haven Yurt Dışı Yaz OkuluFort Lauderdale Amerika Yaz OkuluBoca Raton Amerika Yaz OkuluNew York Amerika Yaz OkuluSan Anselmo Amerika Yaz OkuluMalibu Amerika Yaz OkuluEmbassy English Yurt Dışı Yaz OkuluSol Camps Amerika Yaz OkuluLAL Schools Amerika Yaz OkuluLos Angeles Yurt Dışı Yaz OkuluAmerika EC English Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Üniversite Yaşam ProgramıELS The Juilliard School KlasikELS Eckerd College KlasikEmbassy Tufts University KlasikEmbassy Long Island University KlasikLAL Lynn University KlasikEmbassy California State University KlasikEC Los Angeles Klasik Yaz ProgramıAmerika Stafford House Yurt Dışı Yaz OkuluBoston Yurt Dışı Yaz OkuluMiami Amerika Yaz Okulu