York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kings Education Pepperdine University Klasik

Kings Education Pepperdine University Klasik

Kings Education Pepperdine University Klasik

  Amerika Yaz Okulu Kings Education Pepperdine University klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? Kings Education çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Kings Education Pepperdine University klasik yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Kings Education Pepperdine University klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  Amerika yaz okulu fiiyatları, özelli...

 

Amerika Yaz Okulu Kings Education Pepperdine University klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? Kings Education çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Kings Education Pepperdine University klasik yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Kings Education Pepperdine University klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 

Amerika yaz okulu fiiyatları, özellikle sezon öncesi dönemlerde indirime giriyor. İndirimli Amerika'da İngilizce kursu fiyatlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Los Angeles Malibu ’da Kings Education bünyesinde düzenlenen program Pepperdine University ‘de gerçekleştirilir. Santa Monica dağlarının eteklerinde fantastik pasifik okyanusu manzarasıyla, California ’da çok güzel bir konuma sahip olan kampüs, Los Angeles’ın meşhur plajlarına araba ile kısa bir mesafede yer alır. Program dahilinde eğitim liderleri eşliğinde, haftada 15 saat İngilizce dil eğitimi dışında öğrencilerin ilgi alanlarına yönelik seçtikleri aktiviteleri kapsayan dersler ile eğitim verilir. Bunların yanı sıra yapılan etkinlikler ve kültürel geziler ile eğitim çalışmalarını destekleyen Kings Education, gençlere keyifli yaz okulu atmosferinde dil gelişimini destekleme ve eğlenceli anılar biriktirme imkanı sağlar.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Kings Education kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Amerika Yaz Okulu Kings Education Pepperdine University Klasik Yaz programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings Education
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir. Program başında ve sonunda İngilizce değerlendirme testi yapılır.
  • Konaklama
   : Pepperdine University yurdunda (çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Bu program dahilinde Disneyland Resort, Universal Studios, Hollywood, Getty Museum, Santa Monica plajı, Six Flags Magic Mountain'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler film geceleri, mini olimpiyatlar, yetenek yarışmaları, oyun geceleri, çeşitli turnuvalar, karaoke gibi daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, yüzme havuzu, beyzbol sahaları, voleybol sahası, modern spor tesisleri, tenis kortları, modern ve tam donanımlı sınıflar,
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran – 28 Temmuz tarihleri arasında 1-5 haftalık dönemler şeklinde Haftalık: 1620 $
 • Program Sonucu

  Kings Education Pepperdine University Klasik Yaz Kampı Neler Kazandırır?

  *Amerika'nın eşsiz şehirlerinden birinde keyifli bir yaz geçirirler.
  *Dil becerileri gelişir ve bolca pratik yaparlar.
  *Eğlenceli aktiviteler ile keyifli anılar biriktirirler.
  *Sonraki okul dönemlerine yatırım yapmış olurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar