Lütfen bekleyiniz...

Embassy Long Island University Klasik

 

Amerika Yaz Okulu Embassy Long Island University Klasik Yaz programı nerde yapılmaktadır? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? Embassy Summer çocuklar için güvenlimidir? Embassy Long Island University Klasik Yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Embassy Long Island University Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.   

Brooklyn ’de Embassy bünyesinde düzenlenen ve Long Island University ‘de gerçekleştirilen yaz okulu programı, uluslararası öğrenciler için ideal ve güvenli bir çevre sunmaktadır. Okul kampüsü ünlü Brooklyn köprüsüne yürüme mesafesinde ve Manatthan’a yakın bir lokasyonda konumlanmıştır. Programa katılan öğrenciler, kampüse yakın yurtlarda suit şekilde düzenlenmiş odalarda konaklarlar ve kampüs ile yurtlarda 24 saat güvenlik bulunmaktadır. Ayrıca yurtlar öğrencilerin her türlü konforu göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Alanında deneyimli eğitim liderleri ve özverili kadro ile haftada 15 saati kapsayan derslerle dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin dil kazanım düzeylerini en üst verimliliğe ulaştırmak amacı ile yaz okulu atmosferinde yapılan eğitici ve kültürel gezilerin yanı sıra çeşitli etkinlikler ve aktiviteler ile dil eğitimi desteklenmektedir.

Amerika Yaz Okulu Embassy Long Island University Klasik yaz programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık 15 saat İngilizce dersi yapılmaktadır.
  • Konaklama
   : Long Island University yurdunda çift ve üç kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Empire State Building, Statue of Liberty, Times Square, 5th Avenue Shopping ve New York Müzesi’ne eğitici ve kültürel geziler düzenlenlenir. Programa katılan öğrenciler karaoke, film geceleri, yetenek yarışmaları, spor yarışmaları gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, kapalı yüzme havuzu, dans stüdyosu, tenis kortu, futbolve basketbol sahaları, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran – 05 Ağustos tarihleri arasında 1 ve 6 haftalık dönemler şeklinde Haftalık: 1480 $
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu Embassy Long Island University Klasik Yaz Programı Neler Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

 • Eğitim Merkezi

Ardmore Amerika Basketbol Yaz OkuluLAL Fort Lauderdale KlasikLAL Fordham University KlasikKings Education Occidental College KlasikSt. Giles San Francisco CodingSt Giles San Francisco KlasikSt Giles Florida İnstitute Of Technology KlasikSt Giles City College Of New York KlasikSt Giles California State University KlasikRedwing UC Berkeley YoğunStafford House KlasikKaplan San Diego KlasikEC Los Angeles KidsLAL Fort Lauderdale PlusArdmore St Peter's University PlusLSI San Francisco KlasikLSI San Diego KlasikSol Camps Wheelock College KlasikSOL Camps Fordham University KlasikLSI New York KlasikLSI Boston KlasikLAL Boston KlasikLAL Boca Raton Lynn Uni PlusEC Boston KlasikRedwing Yale University YoğunSol Camps Miami Kids-Gündüz ProgramıKings Education Concordia College KlasikELS Education Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Amerika Yaz OkuluNew Haven Yurt Dışı Yaz OkuluFort Lauderdale Amerika Yaz OkuluBoca Raton Amerika Yaz OkuluNew York Amerika Yaz OkuluSan Anselmo Amerika Yaz OkuluMalibu Amerika Yaz OkuluEmbassy English Yurt Dışı Yaz OkuluSol Camps Amerika Yaz OkuluLAL Schools Amerika Yaz OkuluLos Angeles Yurt Dışı Yaz OkuluAmerika EC English Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Pepperdine University KlasikKings Education Üniversite Yaşam ProgramıELS The Juilliard School KlasikELS Eckerd College KlasikEmbassy Tufts University KlasikLAL Lynn University KlasikEmbassy California State University KlasikEC Los Angeles Klasik Yaz ProgramıAmerika Stafford House Yurt Dışı Yaz OkuluBoston Yurt Dışı Yaz OkuluMiami Amerika Yaz Okulu