Lütfen bekleyiniz...

Embassy California State University Klasik

 

Amerika Yaz Okulu Embassy California State University Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? Embassy Summer çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Embassy California State University Klasik Yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Embassy California State University Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  

Los Angeles ’da Embassy kapsamında düzenlenen ve en seçkin üniversitelerden biri San Fernando Vadisi' nde bulunan California Eyalet Üniversitesi Northridge Kampüsünde yer almaktadır. Kampüsün Akdeniz dokusunda binaları ve açık hava amfisi bulunmaktadır. Amerika yaz okulu bünyesinde bulunan mükemmel spor tesislerinin yanı sıra Los Angeles’ın eğlenceli yaşamına ise yakın bir lokasyonda yer almaktadır. Bünyesinde, alanında deneyimli eğitim liderleri ve özverili kadrosu ile haftada 15 saati kapsayan derslerle dil eğitimi veren Embassy, çeşitli etkinlikler ve aktiviteler ile dil eğitimini desteklemektedir.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Embassy California State University kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Amerika Yaz Okulu Embassy California State University Klasik yaz programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık 15 saat İngilizce dersi yapılmaktadır.
  • Konaklama
   : Northridge Kampüsünde (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Hollywood, Rodeo Drive, Santa Monica, Venice Beaches, Disneyland, Universal Studios, Six Flags Magic Mountain, Los Angeles Dodgers ve Getty & Grammy Müzeleri’ne eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler karaoke, film geceleri, yetenek yarışmaları, spor yarışmaları gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 17 Haziran – 05 Ağustos tarihleri arasında 1 ve 7 haftalık dönemler şeklinde 1 Hafta: 1335 $
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu Embassy California State University Klasik Yaz Programı Neler Katar?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

 • Eğitim Merkezi

Ardmore Amerika Basketbol Yaz OkuluLAL Fort Lauderdale KlasikLAL Fordham University KlasikKings Education Occidental College KlasikSt. Giles San Francisco CodingSt Giles San Francisco KlasikSt Giles Florida İnstitute Of Technology KlasikSt Giles City College Of New York KlasikSt Giles California State University KlasikRedwing UC Berkeley YoğunStafford House KlasikKaplan San Diego KlasikEC Los Angeles KidsLAL Fort Lauderdale PlusArdmore St Peter's University PlusLSI San Francisco KlasikLSI San Diego KlasikSol Camps Wheelock College KlasikSOL Camps Fordham University KlasikLSI New York KlasikLSI Boston KlasikLAL Boston KlasikLAL Boca Raton Lynn Uni PlusEC Boston KlasikRedwing Yale University YoğunSol Camps Miami Kids-Gündüz ProgramıKings Education Concordia College KlasikELS Education Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Amerika Yaz OkuluNew Haven Yurt Dışı Yaz OkuluFort Lauderdale Amerika Yaz OkuluBoca Raton Amerika Yaz OkuluNew York Amerika Yaz OkuluSan Anselmo Amerika Yaz OkuluMalibu Amerika Yaz OkuluEmbassy English Yurt Dışı Yaz OkuluSol Camps Amerika Yaz OkuluLAL Schools Amerika Yaz OkuluLos Angeles Yurt Dışı Yaz OkuluAmerika EC English Yurt Dışı Yaz OkuluKings Education Pepperdine University KlasikKings Education Üniversite Yaşam ProgramıELS The Juilliard School KlasikELS Eckerd College KlasikEmbassy Tufts University KlasikEmbassy Long Island University KlasikLAL Lynn University KlasikEC Los Angeles Klasik Yaz ProgramıAmerika Stafford House Yurt Dışı Yaz OkuluBoston Yurt Dışı Yaz OkuluMiami Amerika Yaz Okulu