York Eğitim Danışmanlığı

Embassy Tufts University Klasik

Embassy Tufts University Klasik

Embassy Tufts University Klasik

 

Amerika Yaz Okulu Embassy Tufts University Klasik Yaz programı nerde yapılır? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? Embassy Summer çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Embassy Tufts University Klasik Yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Embassy Tufts University Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  

Amerika Boston ’da Embassy bünyesinde düzenlenen ve Tufts University ‘de gerçekleştirilen program, önemli öğrenci şehirlerinden biri olan Bostan 'da güvenli ve ideal bir ortamda gerçekleştirilir. Boston ’daki kampüs mükemmel tesislere sahip olan bir merkezdir. Medford bölgesinde bulunur ve metro ile Boston şehrinin merkezine kısa bir mesafede yer alır. Okul Davis Meydanı 'nın hemen yanındadır. Embassy çeşitli etkinlikler ve aktiviteler ile dil eğitimini destekler. Öğrenciler kampüs içerisindeki yurtta konaklarlar. Yurtta dinlenme salonları, bilardo masaları, çalışma odaları ve kütüphane gibi birçok seçenek vardır. Uluslararası öğrencilerin bir arada vakit geçirdikleri bu ortak alanlarda öğrenciler sosyal ortamda dil kazanım düzeylerini pratik ederler.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Embassy Tufts University kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Amerika Yaz Okulu Embassy Tufts University Klasik yaz programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftada 15 saat İngilizce dersi yapılır.
  • Konaklama
   : Tufts University yurdunda çift kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Salem, Hampton Beach, Newport/Rhode Adası, Wrentham Village’a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler define avı, karaoke, drama ve film geceleri, spor ve yetenek yarışmaları gibi daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 01 Temmuz – 05 Ağustos tarihleri arasında 1 ve 5 haftalık dönemler şeklinde Haftalık: 1335 $
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu Embassy Tufts University Klasik Yaz Okulu Neler Katar?

  *Dil kazanım konusunda ki kişisel yetenekleri aktive olur. 
  *Daha çok kelime öğrenir, daha iyi telaffuz etmeye alışırlar.
  *Farklı bir sosyal çevrede yer alma imkanı bulurlar.
  *Değişik kültür ve gelenekleri öğrenme ve uygulama şansına sahip olurlar.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar