York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ELS The Juilliard School Klasik

ELS The Juilliard School Klasik

ELS The Juilliard School Klasik

  Amerika Yaz Okulu ELS The Juılliard School Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? ELS çocukların güvenliğini nasıl sağlar? ELS The Juılliard School Klasik Yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? ELS The Juılliard School Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  Amerika New York ’da  ELS bünyesinde düzenlenen ve Juilliard School ‘da gerçekleştirile...

 

Amerika Yaz Okulu ELS The Juılliard School Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? ELS çocukların güvenliğini nasıl sağlar? ELS The Juılliard School Klasik Yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? ELS The Juılliard School Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 

Amerika New York ’da  ELS bünyesinde düzenlenen ve Juilliard School ‘da gerçekleştirilen yaz okulu programına katılan öğrenciler, dünyanın en ünlü ve hareketli şehirlerinden biri olan New York ’u keşfetme şansına sahip olurlar. Başlangıç, orta ve ileri düzeyde dil eğitim olanağı sunan program kapsamında öğrenciler haftada 16 ders İngilizce ve Amerikan Kültürü konularında eğitim alırlar. Ayrıca program boyunca düzenli olarak, alanında deneyimli ELS eğitmenleri eşliğinde, dil becerilerini geliştirme odaklı alıştırmalar yaparlar. ELS bünyesinde düzenlenen bu 3 haftalık seçkin program sayesinde gençler, yapılan eğitici ve kültürel geziler, çeşitli sportif aktivite ve etkinliklerin de katkısı ile keyifli vakit geçirirler.

Amerika Yaz Okulu ELS The Juilliard School Klasik Yaz programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ELS
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık 16 ders İngilizce dersi verilir.
  • Konaklama
   : Juilliard School kampüs yurdunda çift kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Empire State Building, Lincoln Center, Statue Of Liberty, Apollo Theater, Coney Island, NY Aquarium, Rockefeller Center ve World Trade Center'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 15 Temmuz – 04 Ağustos tarihleri arasında 3 haftalık program Haftalık: 1640 $
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu ELS The Juilliard School Klasik Yaz Kampı Neler Katar?

  *Dünya 'nın en önemli şehirlerinden birini keşfetme şansına sahip olurlar.
  *İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Farklı kültürlere sahip insanları tanıma ve arkadaşlık etme imkanı bulurlar.
  *Yeni yerler görmek ve yeni şeyler keşfetmek onlara iyi gelir.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar