York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Alpha Aktiv Almanca Online Dil Kursu

Alpha Aktiv Almanca Online Dil Kursu

Alpha Aktiv Almanca Online Dil Kursu

Alpha Aktiv   Genç ve dinamik bir eğitimci kadrosuna sahip olan Alpha Aktiv Almanya'nın Heilderberg şehride 2003 yılında kurulmuştur. Modern ve geniş sınıflıkları, keyifli ve samimi bir eğitim ortamı sunan Alpha Aktiv dünyanın heryerinden öğrencilerini diller dünyasına davet eder. Genel Almanca, yoğun Almanca,Almanca sınav hazırlık dersleri verilen okulda aynı zamanda uzaktan eğitim(online) almayı isteyen öğrenciler için de inanılmaz programlar sunmaktadır.   Sunulan Eğitimler   Genel Alma...

Alpha Aktiv

 

Genç ve dinamik bir eğitimci kadrosuna sahip olan Alpha Aktiv Almanya'nın Heilderberg şehride 2003 yılında kurulmuştur. Modern ve geniş sınıflıkları, keyifli ve samimi bir eğitim ortamı sunan Alpha Aktiv dünyanın heryerinden öğrencilerini diller dünyasına davet eder. Genel Almanca, yoğun Almanca,Almanca sınav hazırlık dersleri verilen okulda aynı zamanda uzaktan eğitim(online) almayı isteyen öğrenciler için de inanılmaz programlar sunmaktadır.

 

Sunulan Eğitimler

 

Genel Almanca, Yoğun ve Ultra Yoğun Almanca, Telc C1, TestDaf, DSH 

Yukarda belirtilen eğitimler aynı zamanda uzaktan eğitim(online) almayı isteyen öğrenciler için de sunulmaktadır. Pazartesi den Cumaya kadar sabah veya öğleden sonra seçenekleri sunulan online eğitim programında haftalık 20 saatlik ders verilmektedir.

 

Fiyat Tablosu

 

Haftalık 20 saat Yoğun Almanca online grup dersleri: 1-3 Hafta: 1000 TL (Haftası), 4-12 Hafta: 927 TL (Haftası),13-24 Hafta: 779 TL(Haftası), 25+ Hafta: 742 TL(Haftası)

Haftalık 30 saat Ultra Yoğun Almanca online grup dersleri:  1335 TL (Haftası)

Haftalık 20 saat Yoğun Almanca 5 saat birebir ders: 1-3 Hafta: 1780 TL (Haftası), 4-12 Hafta: 1632 TL (Haftası),13-24 Hafta: 1556 TL(Haftası)

Haftalık 20 saat Yoğun Almanca 10 saat birebir ders: 1-3 Hafta: 2445 TL (Haftası), 4-12 Hafta: 2297 TL (Haftası),13-24 Hafta: 2223 TL(Haftası)

Not: Dersler 45 dakikadır.

 

  

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Alpha Aktiv
  • Seviye
   : Her Seviye
  • Konaklama
   : Online Eğitim
  • Dahili Hizmetler
   : Online eğitim, online eğitim materyalleri
  • Fiyat
   : Haftalık 135 EUR

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar