York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Almanya Yurt Dışı Yaz Okulu

Almanya Yurt Dışı Yaz Okulu

Almanya Yurt Dışı Yaz Okulu

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Almanya’daki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunmaktayız. Bünyemizde bulunan yaz okullarını, aktivite, yaş, dönem, seviye ve maliyet bakımından inceleyerek oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunmaya çalışmaktayız. 10-17 yaş arası çocuklar için ideal olan Almanya yaz okulları, çocukların genç yaşta iyi bir dil eğitimi alması ve Alman disiplinini yakından tanıması açısından oldukça yararlıdır. Yaz okulu bünyesindeki çeşitli prog...

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Almanya’daki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunmaktayız. Bünyemizde bulunan yaz okullarını, aktivite, yaş, dönem, seviye ve maliyet bakımından inceleyerek oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunmaya çalışmaktayız. 10-17 yaş arası çocuklar için ideal olan Almanya yaz okulları, çocukların genç yaşta iyi bir dil eğitimi alması ve Alman disiplinini yakından tanıması açısından oldukça yararlıdır. Yaz okulu bünyesindeki çeşitli programlar öğrencilere, verimli bir dil eğitimi almak ve çeşitli etkinliklere katılarak keyifli deneyimler edinmek konusunda imkanlar sağlıyor.
Almanya yaz okullarında yer alan öğrenciler kolejlere yakın kampüslerde güvenle ve kaliteli konaklama şansına sahip oluyor. Deneyimli eğitmenler liderliğinde haftada minimum 25 maximum 30 saati kapsayan dil eğitimleri ile öğrendiklerini sosyal ve kültürel çevrede etüt etme fırsatı buluyor.

Yaz okulları kapsamında danışanlarımıza, en uygun seçenekleri en kapsamlı şekilde sunmak için profesyonel ve özverili çalışma ekibimiz ile York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak hizmetinizdeyiz.

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimize uğrayın ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar