York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Almanya Yaz Okulu İp Project Hohensolms Yoğun

Almanya Yaz Okulu İp Project Hohensolms Yoğun

Almanya Yaz Okulu İp Project Hohensolms Yoğun

  Almanya Yaz Okulu İp Project Hohensolms yoğun dil programı hangi merkezde yapılır? Program dahilinde öğrencilerin konaklaması nerde yapılır ve hangi yaşlarda katılım mümkündür? Program başlangıç tarihleri nedir? Tavsiye ettiğimiz İp Project Hohensolms yoğun dil kampında çoçukların güvenliği nasıl sağlanmaktadır? İp Project Hohensolms  yoğun dil kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Almanya yaz okulu İp Project Hohensolms yoğun dil programı hakkındaki herşeyi burdan öğre...

 

Almanya Yaz Okulu İp Project Hohensolms yoğun dil programı hangi merkezde yapılır? Program dahilinde öğrencilerin konaklaması nerde yapılır ve hangi yaşlarda katılım mümkündür? Program başlangıç tarihleri nedir? Tavsiye ettiğimiz İp Project Hohensolms yoğun dil kampında çoçukların güvenliği nasıl sağlanmaktadır? İp Project Hohensolms  yoğun dil kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Almanya yaz okulu İp Project Hohensolms yoğun dil programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

 

1986 senesinden beri çocuklar için yaz kampları düzenleyen ve Almanya'nın önde gelen kuruluşlarından biri olan İp Projects bünyesinde yer alan Hohensolms yoğun dil programları Frankfurt'a 1 saatliik mesafede bulunan tarihi Hohensolms Kalesinde yapılır. Hohensolms Kalesinde gerçekleşen yoğun dil kampı heryıl yerli ve yabancı birçok öğrenciye ev sahipiliği yapmaktadır. İp Project Hohensolms yoğun dil kampında öğrencilerin keyifli ve rahat bir yaz geçirebilmesi amacıyla herşey özel olarak tasarlanmıştır. Öğrenciler boş vakitlerinde geniş ferah öğrenci salonlarında müzik dinleyebilir veya ücretsiz wifi hizmetinden yararlanabilirler. İp Project Hohensolms yoğun dil kampında öğrencilerin yaz tatilleri boyunca kullanabilecekleri futbol sahaları, tenis kortları, basketbol sahaları, spor salonları gibi daha birçok tesis bulunmaktadır. Almanya yaz okulu İp Project Hohensolms yoğun dil kampında öğrenciler deneyimli öğretmenler eşliğinde haftada 15 saat İngilizce veya Almanca dersi alırlar. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Program dahilinde özel olarak hazırlanmış öğrencilerin dil eğitimini destekleyici birçok aktivite ve etkinlik yer alır. Çocukların güvenliğini daima ön planda tutulan merkezde yapılan aktivite ve etkinlikler boyunca karşılaşabilecekleri her türlü sorun ve ihtiyaçlarını çözebilecek rehber öğretmenler bulunur. İp Project Hohensolms yoğun dil kampında öğrenciler rehber öğretmenlerin de yaşadığı okulun öğrenci yurdunda misafir edilirler. Öğrencilerin kamptaki kalışları süre boyunca değerli eşyalarını güvenle saklayabilecekleri güvelik kasaları bulunur. Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile İp Project Hohensolms kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ayrıcalığıyla Almanya yaz programları arasına kattığımız İp Project Hohensolms Yoğun Dil Kampı hakkında detaylı bilgi, eğitim masrafları ve konaklama seçenekleri adına tüm sorularınızı cevaplandırmak için sizleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : İp Project
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce ve Almanca eğitimi verilir. Öğrenciler maksimum 15 kişilik sınıflarda haftada 15 saat yoğun dil eğitimi alırlar.
  • Konaklama
   : İp Project bünyesinde yer alan Hohensolms yurduna.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Marburg, Limburg, Gieben, Wetzlar, Schloss Braunfels, Hessenpark, Mainz, Koblenz, Frankfurt ve Heidelberg'e eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Programa katılan öğrenciler kaldıkları süre boyunca karaoke geceleri, film geceleri, yetenek şovları ve daha birçok etkinlikten faydalanma şansını bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, geniş öğrenci dinlenme salonları, futbol sahaları, modern spor tesisleri, tenis kortları, modern ve tam donanımlı sınıflar, basketbol sahaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 01 Temmuz- 25 Ağustos tarihleri arasında 1-8 haftalık dönemler dahilinde Haftalık 709 €
 • Program Sonucu

  Ip Project Hohensolms Yoğun Dil Kampı Öğrenciye Ne Kazandırır?

  *Geziler ile yaşayarak ülke tarihini öğrenirler,

  *Aktiviteler ile kaynaşıp, dünyanın birçok yerinden gelen öğrenciler ile arkadaş olurlar ve dünyalarını genişletirler,

  *Sportif faaliyetler ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar