York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Almanya EU Business School

Almanya EU Business School

Almanya EU Business School

Almanya’da üniversite okumak isteyen öğrencilerin popüler üniversite programlarını sunan EU Business School, avrupa’nın en iyi ticaret üniversitelerinden bir tanesi. Almanya’da üniversite okumak ile ilgili hazırlık aşamaları kolaylaştıkça katılımlar da yükselmeye devam ediyor.  Euro’nun ve ticaretin ‘başkenti’ olarak sayılan Almanya’da üniversite okumak için gerekli adımları izledikten sonra, başarı puanlarınızla ilgili olarak yine Almanya’da ya da avrupa’nın diğer bölgelerinde master sonrası ça...

Almanya’da üniversite okumak isteyen öğrencilerin popüler üniversite programlarını sunan EU Business School, avrupa’nın en iyi ticaret üniversitelerinden bir tanesi. Almanya’da üniversite okumak ile ilgili hazırlık aşamaları kolaylaştıkça katılımlar da yükselmeye devam ediyor.  Euro’nun ve ticaretin ‘başkenti’ olarak sayılan Almanya’da üniversite okumak için gerekli adımları izledikten sonra, başarı puanlarınızla ilgili olarak yine Almanya’da ya da avrupa’nın diğer bölgelerinde master sonrası çalışma fırsatları da sizlere sunulacaktır.  Almanya’da çalışmak için, öncelikle iyi bir yurtdışında eğitim tecrübesi, üstelik master derecesi ve bununla birlikte iyi bir Almanca beklentisi var.

Almanya'da üniversite eğitimi alabileceğiniz EU Business School, mezuniyetin ardından Apple, Google P&G gibi pek çok şirkete de başarılı öğrenci gönderiyor.

Almanya’da Üniversite Okumak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Öncelikle başvurunuz eğer bir üniversite tarafından kabul edildiyse gitmek istediğiniz üniversiteden kabul belgesi almanız gerekmektedir. Bu belgeye sahip olduktan sonra gerekli diğer evraklarla vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurmanız gereken vize Ulusal Vize (D tipi) kapsamına girmekte olup yapacağınız işlemler için normal vize başvurusuna ek olarak başka evraklar istenebiliyor. Bu başvurular doğrudan Almanya Konsolosluklarına veya Almanya Büyükelçiliğine yapılır. Almanya Konsoloslukların belirlediği saat ve tarihlerde randevu almanız gerekir.

Dünyanın en iyi üniversitelerine sahip Almanya; eğitim, bilim, sanayi, teknoloji, ve üretimde tüm Almanya, avrupa ve dünyanın en ileri ülkelerinden bir tanesi. Yıllardır yerine oturmuş kaliteli eğitim sistemi devlet tarafından her anlamda desteklenmektedir. Almanya’da alacağınız mükemmel eğitimin izlerini yaşam boyu taşıyacak ve her anlamda nitelikli bir meslek sahibi olacaksınız. Alacağınız eğitim sayesinde hem dünyada hem Türkiye’de öncelikle tercih edilen biri olacaksınız.

Almanya’da Üniversite Okumak İçin (EU Business School) Fiyatları Ne Kadar?

 Randevu tarihi geldiğinde belirtilen tüm evrakları yanınızda götürmeli ve konsolosluk yetkililerine ibraz etmelisiniz. Bu evraklar hazırlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, evrakların güncel tarihli ve aslı ibraz edilecek şekilde olmasıdır. Almanya Konsolosluğu bazı evrakların Almanca tercümelerini isteyebilmektedir. Bu evraklar için asıl dosyalarıyla beraber Almanca tercüme edilmiş olanlarıyla da beraber ibraz etmeniz gerekiyor.

Münih’te, EU Business School ile Almanya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler, varyasyonlara göre eğitim ücretleri ödeyecekler. Elbette bu fiyatlar, uluslar arası öğrencilere göre değişkenlik gösterebilir, dolayısıyla öncelikle York Education Solutions danışmanlarından öğrenme tavsiyemiz olur. Okulun başvuru fiyatı 200 euro olarak listelenmiş. Advanced  tution payment olarak tanımlanan ve hemen hemen her öğrencinin ödediği ana ödenek olan; 2,000 euro, sömestr başı 5,150 euro olarak ücretlendirmeler var

EU Business School Almanya ile Hangi Bölümlerde Eğitim Alınabilir?

Almanya’nın Münih şehrinde kapılarını yurtdışı eğitim ile ülkeye gelen öğrencilere açan EU Business School, Almanya’nın ve de avrupa’nın en çok tercih edilen üniversitelerinden bir tanesi.  Yine, İtalya, İngiltere gibi ülkelerde olduğu gibi Almanya’da sınavsız üniversite girişi de yapabilirsiniz.  Lisans programları ve master programlarıyla da tercih edilen EU Business School Almanya’da üniversite programı ile ekonomi, bankacılık, edebiyat, öğretmenlik, teknoloji, IT, business management gibi bölümler, ağırlıklı olarak tercih edilen bölümler oldu.

 

 

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EU Business School Almanya
  • Seviye
   : İyi bir seviyede İngilizce ve Almanca bilgisi gerektirir. Elbette verilen eğitimler de aynı seviyededir. Almanya'da üniversite okumak için gerekli Almanca hazırlk
  • Konaklama
   : Okul yurtlarında, öğrenci evlerinde ya da aile yanı konaklama seçenekleri
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar