York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Skola Londra Aile Programı

Skola Londra Aile Programı

Skola Londra Aile Programı

İngiltere Yurt Dışı Yaz Okulu Skola Londra Aile Programı Nasıl Gerçekleşir? Londra’da Skola bünyesinde düzenlenen aile programı, Gloucester Gate okulunda Baker Street’de merkezi bir konumda gerçekleştirilir. Aile yaz okulunda hem öğrenmek hemde keyifli deneyimler edinmek için harika olanaklar mevcuttur. Geleneksel aile programında, aile ve çocuklar beraber kalırken günlük eğitim programı süresince ayrı sınıflarda eğitim görürler. Fakat çocuklar, eğlenceli aktivitelere ebeveynleri ile birlikte k...

İngiltere Yurt Dışı Yaz Okulu Skola Londra Aile Programı Nasıl Gerçekleşir?

Londra’da Skola bünyesinde düzenlenen aile programı, Gloucester Gate okulunda Baker Street’de merkezi bir konumda gerçekleştirilir. Aile yaz okulunda hem öğrenmek hemde keyifli deneyimler edinmek için harika olanaklar mevcuttur. Geleneksel aile programında, aile ve çocuklar beraber kalırken günlük eğitim programı süresince ayrı sınıflarda eğitim görürler. Fakat çocuklareğlenceli aktivitelere ebeveynleri ile birlikte katılma ve birlikte gerçekleştirecekleri gezi programları ile İngiltere'yi keşfetme şansına sahip olurlar. Öğrenciler resmi İngilizce dersinden sonra cumartesi günleri 1 tam gün düzenlenen eğitici ve kültürel geziler dışında, alternatif olarak hafta boyunca düzenlenen çeşitli etkinlik ve aktivite programına katılabilirler. Hem dil eğitimi hemde ailecek yaz tatili fırsatını Skola ile yaşayabilirsiniz. Dipnot olarak eğer öğrenci 3-5 yaş ise ICS' de konaklama şansı bulur. Veli ise Skola'da konaklama yapar. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Skola
  • Seviye
   : Haftalık 15 saat İngilizce dersi yapılmaktadır. Beginner seviyesinde İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Program boyunca dil eğitimini destekleyen eğitici ve kültürel etkinlik ve aktiviteler düzenlenir.
  • Konaklama
   : Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Hafta sonları gezi programı yoktur. Gezilerden bazıları ise şunlardır; National Gallery, Museum of London and St. Paul's Cathedral, Tower of London, Transport Museum, Science Museum, Tate Modern Gallery, Kensington Palace.
  • Dahili Hizmetler
   : Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 1 Hafta: 900 £ (Anne ve çocuk için)
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Skola Londra Aile Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Aile ve çocuk arkadaşlık ilişkisi gelişir,
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *İngilizce konuşma konusunda teşvik edilirler, akademik terimleri öğrenirler.
  *Öğrenciler hem dil eğitimi hem tatil imkanı sunan yaz dönemini aileleriyle birlikte deneyimlemiş olurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar