York Eğitim Danışmanlığı

ACE Malta Yaz Okulu Aile Programı

ACE Malta Yaz Okulu Aile Programı

ACE Malta Yaz Okulu Aile Programı

Malta’da ACE English bünyesinde düzenlenen ve St. Julians’da gerçekleştirilen yaz okulu programı, yazlık ve turistik bir lokasyon olan akdeniz kıyısında yer alan Malta’da ebeveyn ve çocuklara aynı anda dil eğitimi ve yaz tatili olanağı sunmaktadır. Malta'nın ilk butik okulu olan ACE kapsamında yapılan aile programında, aile ve çocuklar beraber kalırken günlük eğitim programı süresince ayrı sınıflarda eğitim görmektedirler. Çocuklar aile programı dahilinde eğlenceli aktivitelere ebeveynleri ile birlikte katılma fırsatına sahip olmaktadırlar. Öğrenciler alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde yaş gruplarına yönelik olarak hazırlanmış eğlenceli içeriklere sahip programlar ile dil eğitimi görmekte ve yapılan eğitim çalışmaları öğrencilerin günlük hayatta kullandıkları terimleri kuvvetlendirmek, anlama ve yazma becerilerini geliştirmek üzere gerçekleştirilmektedir. Ailelerin ve çocukların İngilizce dersleri ayrı olmakta fakat geziler ve bazı aktiviteler beraber yapılmaktadır. Öğrenciler resmi İngilizce dersinden sonra düzenlenen eğitici ve kültürel geziler dışında, haftanın alternatif olarak gerçekleştirilen çeşitli etkinlik ve aktiviteler programına katılabilirler. Ders dışındaki zamanlarda Malta’nın atmosferinde vakit geçirme ve yaz tatilini değerlendirme olanağı bulan aileler, bu eşsiz program sayesinde hem dil eğitimi konusunda gelişim gösterme hemde keyifli bir anı edinme şansına bir arada sahip olurlar.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ACE
  • Seviye
   : Beginner seviyesinde İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Sınıflarda kültürel zenginlik amacı ile farklı milletten öğrencilere yer verilmektedir. Program boyunca dil eğitimini destekleyen eğitici ve kültürel etkinlik ve aktiviteler düzenlenir.
  • Konaklama
   : Aile yanı yada okulun bünyesinde yer alan residence odalarda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca her hafta eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program boyunca etkinlik ve aktivite programı yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haziran – Ağustos tarihleri arasında minimum 1 haftalık dönemler şeklinde 1 Hafta: 1200 €
 • Program Sonucu

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *İngilizce konuşma konusunda teşvik edilirler, akademik terimleri öğrenirler.
  *Öğrenciler hem dil eğitimi hem tatil imkanı sunan yaz dönemini aileleriyle birlikte deneyimlemiş olurlar.
  *Çok uluslu ortamda gerçekleştirilen eğitimler ile kültürel zenginlik kazanılmış olur.

 • Eğitim Merkezi