York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Aiglon The Eagle

Aiglon The Eagle

Aiglon The Eagle

Aiglon College The Eagle Eagle programı, öğencilerin okulun ötesindeki hırsları ne olursa olsun, kararlılıklarını ve kendilerini bekleyen zorlu ortamlara hazır olmalarına yardımcı olmaktadır. Daha büyük öğrencilerin dünyaya uluslar arası bir vatandaş adım attığı gibi, Eagle programı öğrencilere beklenilenden daha zorlu bir program sunmaktadır. Öğrencilerin işbirliği uyumluluğunu ve bireysel bağımsız sorgulamalarını geliştiren bir program sunulmaktadır. Tam ve yarım günlük kursların karışımın...

Aiglon College

The Eagle

Eagle programı, öğencilerin okulun ötesindeki hırsları ne olursa olsun, kararlılıklarını ve kendilerini bekleyen zorlu ortamlara hazır olmalarına yardımcı olmaktadır. Daha büyük öğrencilerin dünyaya uluslar arası bir vatandaş adım attığı gibi, Eagle programı öğrencilere beklenilenden daha zorlu bir program sunmaktadır. Öğrencilerin işbirliği uyumluluğunu ve bireysel bağımsız sorgulamalarını geliştiren bir program sunulmaktadır.

Tam ve yarım günlük kursların karışımında Liderlik Becerileri, İşletme ve Girişimcilik kursları seçilebilmektedir. Sabah verilen akademik kurs sonrasında öğleden sonra gezi ve akviteler yer almaktadır.

Sabah programlarında öğrencilerin seçebilecekleri programlar;

 • İngilizce veya Fransıca dil eğitimi
 • İşletme ve Girişimcilik programı (İngilizce seviyesi orta veya üstü olan öğrenciler için tavsiye eidlmektedir. 2 Haftalık programlarda geçerlidir. 1. ve 2. Hafta 27 Haziran başlangıcı, ve 4. Hafta 11 Temmuz başlangıcı, 5. ve 6. Hafta 25 Temmuz başlangıcı)
 • Liderlik ve Dağ Macerası programı (İngilizce seviyesi orta veya üstü olan öğrenciler için tavsiye eidlmektedir. 2 Haftalık programlarda geçerlidir. 1. ve 2. Hafta 27 Haziran başlangıcı, ve 4. Hafta 11 Temmuz başlangıcı, 5. ve 6. Hafta 25 Temmuz başlangıcı)
 • SAT Hazırlık programı (6. Hafta 1-7 Ağustos tarihinde sadece bir hafta verilmektedir)

Eagle programı daha olgun öğrenciler için oluşturulmuştur. Her ne kadar uzman eğitmen ve rehber eşliğinde program yürütülse de, öğrencilerin kendilerine güvenlerinin gelişmesi ve sorumluluk almaların teşvik edilmektedir. Keşif gezileri sırasında liderlik yaparlar, keşifte birlikte çalışırlar, dağ kulübesine yürüyüş yaparlar. Liderlik ve Dağ Macerası kursuna katılan öğrenciler, kampüs dışı deneyimlerinin daha iyi gelişmesi için ek iki gece keşif gezisine katılırlar.

 

Fiyatlar

1 Hafta: 3800 CHF (SAT hazırlık programı)
Tarihler: 01 Haziran – 07 Ağustos

2 Hafta: 6600 CHF
Tarihler: 27 Haziran – 10 temmuz, 11 – 24 Temmuz, 25 Temmuz – 7 Ağustos

3 Hafta: 9900 CHF
Tarihler: 27 Haziran – 17 Temmuz, 11 - 31 Temmuz

4 Hafta: 13200 CHF
Tarihler: 27 Haziran – 24 Temmuz, 11 Temmuz – 7 Ağustos

Not: Ücretlerde öğrenciye haftalık verilen 100 CHF cep harçlığı dahildir

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Aiglon College
  • Seviye
   : Başlangıç Seviyesi
  • Konaklama
   : Yurt konaklaması çift veya üç kişilik odalarda
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde keşif gezileri ve okulda aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Eğitim Ücreti, Konaklama ve tam pansiyon yemek (Yatılılar için), Yatılı olmayan öğrenciler için öğlen yemeği, Fiziksel eğitim ve aktiviteler (Gezi ve sportif aktiviteler dahil), Kültürel geziler, Oturum vergisi, Eğitim materyalleri, Çamaşırhane kullanımı (yatılılar için), Kampüs için sağlık hizmeti ve sağlık sigortası, Gidiş geliş Hava limanı transfer (yatılılar için)
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 1 Hafta: 3800 CHF (SAT hazırlık programı) Tarihler: 01 Haziran – 07 Ağustos 2 Hafta: 6600 CHF Tarihler: 27 Haziran – 10 temmuz, 11 – 24 Temmuz, 25 Temmuz – 7 Ağustos 3 Hafta: 9900 CHF Tarihler: 27 Haziran – 17 Temmuz, 11 - 31 Temmuz 4 Hafta: 13200 CHF Tarihler: 27 Haziran – 24 Temmuz, 11 Temmuz – 7 Ağustos
 • Program Sonucu
  • Kaliteli bir dil öğrenimi
  • Doğayı keşfetme ve sosyal çevre edinme
  • Macera duygusu ile dil eğitimini birleştirme
  • Erken yaşta kendine yetebilme becerisi

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar