York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Aiglon College The Challenger

Aiglon College The Challenger

Aiglon College The Challenger

Aiglon College The Challenger Challenger programı daha zorlu deneyimleri ve daha ileri düzey keşifleri isteyen gençlere yöneliktir. Bu öğrenciler için hem bireysel hem de takım çalışması ile daha karmaşık fikirlere hazırlanmaları için özel programlar hazırlanmıştır. Her akademik seçenek, öğrencilerin mevcut en etkili eğitim deneyimini almasını sağlamak için müfredatlarını düzenli olarak denetleyen deneyimli öğretmenler tarafından yönetilir. Sabah programlarında öğrencilerin seçebilecekleri pro...

Aiglon College The Challenger

Challenger programı daha zorlu deneyimleri ve daha ileri düzey keşifleri isteyen gençlere yöneliktir. Bu öğrenciler için hem bireysel hem de takım çalışması ile daha karmaşık fikirlere hazırlanmaları için özel programlar hazırlanmıştır. Her akademik seçenek, öğrencilerin mevcut en etkili eğitim deneyimini almasını sağlamak için müfredatlarını düzenli olarak denetleyen deneyimli öğretmenler tarafından yönetilir.

Sabah programlarında öğrencilerin seçebilecekleri programlar;

 • İngilizce veya Fransıca dil eğitimi
 • Matematik ve bilim araştırma programı (İngilizce seviyesi orta veya üstü olan öğrenciler için tavsiye eidlmektedir. 2 Haftalık programlarda geçerlidir. 1. ve 2. Hafta 27 Haziran başlangıcı, ve 4. Hafta 11 Temmuz başlangıcı, 5. ve 6. Hafta 25 Temmuz başlangıcı)
 • Sürdürülebilir Yaratıcılık
 • Liderlik Yetenekleri (İngilizce seviyesi orta veya üstü olan öğrenciler için tavsiye eidlmektedir. 2 Haftalık programlarda geçerlidir. 1. ve 2. Hafta 27 Haziran başlangıcı, ve 4. Hafta 11 Temmuz başlangıcı, 5. ve 6. Hafta 25 Temmuz başlangıcı)
 • İsviçre Keşif Programı (1 haftalık programdır, belirli 2 veya 3 haftalık programlara ek olarak organize edilebilmektedir. 3. Hafta 11 Temmuz, 4. Hafta 18 Temmuz, 5. Hafta, 25 Temmuz, 6. Hafta 1 Ağustos)

Öğrenciler için öğleden sonraları ve akşamları, hayranlık uyandıran Alplerin ortamında Aiglon’un doğayı ve aktiviteleri bütünleştirdiği etkinlikler mevcuttur. Challenger programının etkinlikleri 13 – 15 yaş grubundaki öğrencileri 30 dan fazla ülkeden oluşan farklı kültür ile hem yeni arkadaş edinmeleri için heyecan verici bir ortam sağlamaktadır. Challenger programındaki öğrencileri açık hava becerilerini geliştirmek için açık hava faaliyetlerine ve gece kamplarına katılmaktadırlar.

Fiyatlar

2 Hafta: 6400 CHF
Tarihler: 27 Haziran – 10 temmuz, 11 – 24 Temmuz, 25 Temmuz – 7 Ağustos

3 Hafta: 9600 CHF
Tarihler: 27 Haziran – 17 Temmuz, 11 - 31 Temmuz

4 Hafta: 12800 CHF
Tarihler: 27 Haziran – 24 Temmuz, 11 Temmuz – 7 Ağustos

Not: Ücretlerde öğrenciye haftalık verilen 100 CHF cep harçlığı dahildir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Aiglon College
  • Seviye
   : Başlangıç Seviyesi
  • Konaklama
   : Yurt konaklaması çift veya üç kişilik odalarda
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde keşif gezileri ve okulda aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Eğitim Ücreti, Konaklama ve tam pansiyon yemek (Yatılılar için), Yatılı olmayan öğrenciler için öğlen yemeği, Fiziksel eğitim ve aktiviteler (Gezi ve sportif aktiviteler dahil), Kültürel geziler, Oturum vergisi, Eğitim materyalleri, Çamaşırhane kullanımı (yatılılar için), Kampüs için sağlık hizmeti ve sağlık sigortası, Gidiş geliş Hava limanı transfer (yatılılar için)
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 2 Hafta: 6400 CHF Tarihler: 27 Haziran – 10 temmuz, 11 – 24 Temmuz, 25 Temmuz – 7 Ağustos 3 Hafta: 9600 CHF Tarihler: 27 Haziran – 17 Temmuz, 11 - 31 Temmuz 4 Hafta: 12800 CHF Tarihler: 27 Haziran – 24 Temmuz, 11 Temmuz – 7 Ağustos
 • Program Sonucu

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar