Lütfen bekleyiniz...

ACE St. Julians Dil Okulu

Akdeniz kıyılarında yer alan Malta'nın ilk butik okulu olan ACE dil okulu, bünyesinde yer verdiği tam kapsamlı programlar ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alıyor. Genel İngilizce dışında ihtiyaca yönelik tasarlanmış profesyonel eğitim çalışmalarına da yer veren ACE Malta'da, uluslararası öğrencilerin eğlenceli ve konforlu bir ortamda eğitim görmesi sağlanıyor. Böylelikle Malta'nın renkli ve güneşli atmosferinde butik olarak sunduğu hizmetler ile hem tatil hem eğitim imkanını birarada sunuyor. Alanında deneyimli eğitim liderleri ile sunduğu seçkin programlar kapsamında dil eğitimini destekleyen akşam aktivitelerine de yer veren okulda, özverili çalışanlar ise 7/24 danışmanlık hizmetini güleryüz ile sunuyor ve öğrencilere her konuda yardımcı oluyorlar. Merkezi ve diğer lokasyonlara ulaşımın rahat olduğu bir lokasyonda yer alan okuldan arda kalan serbest zamanlarınızda, Malta'yı keşfetme ve farklı milletten öğrenciler ile tanışıp farklı kültürleri tanıma ve bolca pratik yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ACE
  • Seviye
   : ACE dil okulu kapsamındaki çeşitli programlar arasında; Genel İngilizce, Akademik Kurslar (FCE,CAE), Deneyimler ve Premium Kurslar yer alır. Haftada 20 ve 30 saati kapsayan dersler ile eğitim çalışmaları uygulanır. Program boyunca öğleden sonraları İngilizce aktivite ve çalışmalar yapılır.
  • Konaklama
   : Okul yurdunda yer alan residence odalarda ve aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur. (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 220 €'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi