York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ACE St. Julians Dil Okulu

ACE St. Julians Dil Okulu

ACE St. Julians Dil Okulu

"Malta dil okulları içerisinde ilk butik okul olma özelliğini taşıyan ACE Malta dil okulu, tecrübeli ve alanında uzman eğitmen kadrosu aracılığıyla verdiği yoğun dil eğitim programları ile öğrencilerini yabancı dil sınavlarına hazırlamasının yanında iş ve akademik İngilizce noktasında da yetkin hale getiriyor." Malta’da eğitim alanında ilk butik okulu olan ACE Malta dil okulu,  yurtdışı eğitimbünyesinde yer verdiği tam kapsamlı programlar ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alıyor. Ge...

"Malta dil okulları içerisinde ilk butik okul olma özelliğini taşıyan ACE Malta dil okulu, tecrübeli ve alanında uzman eğitmen kadrosu aracılığıyla verdiği yoğun dil eğitim programları ile öğrencilerini yabancı dil sınavlarına hazırlamasının yanında iş ve akademik İngilizce noktasında da yetkin hale getiriyor."

Malta’da eğitim alanında ilk butik okulu olan ACE Malta dil okulu,  yurtdışı eğitimbünyesinde yer verdiği tam kapsamlı programlar ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alıyor. Genel İngilizce dışında ihtiyaca yönelik tasarlanmış profesyonel eğitim çalışmalarına da yer veren ACE Malta dil okulu ile, uluslar arası öğrencilerin eğlenceli ve konforlu bir ortamda eğitim görmesi sağlanıyor. Sonuç olarak Malta'da yaşam standartları ile yurtdışı eğitim standartları bir araya geliyor ve bu durum butik olarak karşımıza çıkan programlar haline geliyor. Yurtdışı eğitim lanında deneyimli eğitim liderleri ile sunduğu seçkin programlar kapsamında dil eğitimini destekleyen akşam aktivitelerine de yer veren okulda, özverili çalışanlar ise 7/24 danışmanlık hizmetini güleryüz ile sunuyor ve öğrencilere her konuda yardımcı oluyorlar.

Merkezi ve diğer lokasyonlara ulaşımın rahat olduğu bir lokasyonda yer alan okuldan arda kalan serbest zamanlarınızda, Malta'yı keşfetme ve farklı ülkelerden öğrenciler ile tanışıp farklı kültürleri tanıma ve bolca pratik yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Üstelik, fiyat açısından da uygun yurtdışı eğitim programlarını da Malta’da keşfedebilirsiniz.

Malta dil okulu fiyatları

ACE Malta dil okulu ile birlikte, akademik sınavlarla hazırlanmakla birlikte tatil günleriniz ile yurtdışı eğitim tecrübenizi bir araya getirebilirsiniz. Özellikle ‘tatilde İngilizce’ olarak adlandırılan Malta dil okulu programlarıyla gezi ve dil eğitimi harmanlanıyor.  Detaylı olarak bakıldığında, Malta’da eğitim konusunda iyi bir okul olan ACE Malta dil okulu, Genel İngilizce, Akademik Kurslar (FCE,CAE), Deneyimler ve Premium Kurslar yer alır. Haftada 20 ve 30 saati kapsayan dersler ile eğitim çalışmaları uygulanır. Program boyunca öğleden sonraları İngilizce aktivite ve çalışmalar yapılır.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ACE
  • Seviye
   : ACE dil okulu kapsamındaki çeşitli programlar arasında; Genel İngilizce, Akademik Kurslar (FCE,CAE), Deneyimler ve Premium Kurslar yer alır. Haftada 20 ve 30 saati kapsayan dersler ile eğitim çalışmaları uygulanır. Program boyunca öğleden sonraları İngilizce aktivite ve çalışmalar yapılır.
  • Konaklama
   : Okul yurdunda yer alan residence odalarda ve aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur. (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 220 €'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar