York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

University of Washington

University of Washington

University of Washington

1853 yılında kurulan Washington Üniversitesi St. Louis Kampüsü Amerika Birleşik Devletlerinin özel üniversiteleri arasındadır. St. Louis, Missouri’de bulunan Washington Üniversitesinin ülkenin her eyaletinden ve 120’den fazla ülkeden öğrencisi bulunmaktadır. Washington Üniversitesi öğretim ve araştırma üyeleri, öğrenci ve mezunları arasında Nobel Ödülü kazananların sayısı 22’ye ulaşmıştır. Washington Üniversitesi U.S. News and World Report sıralamasında lisans eğitiminde 7. Ve genel sıralamada 1...

1853 yılında kurulan Washington Üniversitesi St. Louis Kampüsü Amerika Birleşik Devletlerinin özel üniversiteleri arasındadır. St. Louis, Missouri’de bulunan Washington Üniversitesinin ülkenin her eyaletinden ve 120’den fazla ülkeden öğrencisi bulunmaktadır. Washington Üniversitesi öğretim ve araştırma üyeleri, öğrenci ve mezunları arasında Nobel Ödülü kazananların sayısı 22’ye ulaşmıştır. Washington Üniversitesi U.S. News and World Report sıralamasında lisans eğitiminde 7. Ve genel sıralamada 14. Sırada yer almaktadır.

Yaklaşık 670.000m2 alan üzerine kurulan kampüste toplam 12.000 öğrenciye hizmet verilmektedir. Bu kontenjanın yaklaşık %6’sı uluslararası öğrencilere ayrılmış bulunmaktadır. Kurumda her 7 öğrenciye 1 eğitmen düşmektedir.  

Amerika' da üniversiteye ne zaman başvurulmalı, Amerika' da üniversite başvurusu için gerekenler nelerdir? Sorularınızın cevaplarını en sağlıklı şekilde yanıtlamak adına sizleri Nişantaşı'ndaki York Education ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar