York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ardmore Basketbol İngiltere Yaz Okulu

Ardmore Basketbol İngiltere Yaz Okulu

Ardmore Basketbol İngiltere Yaz Okulu

İngiltere, futbol yaz okulu programlarının yanısıra basketbol yaz okulu içerikleriyle bu yıl çocuklara spor eğitimi vermeyi hedefliyor. Ardmore okul grubunun müfredatında bulunan İngiltere basketbol yaz okulu, Londra’ya bağlı bir şehirde, Petersfield’da gerçekleştiriliyor.  9 ile 17 yaş aralığına temel basketbol dersleri, topla kontrol dersleri ve bununla birlikte şut antremanları da veriliyor.  Öncelikle İngiltere’de Ardmore’un basketbol yaz okulu programlarında temel seviyede spor eğitimlerini...

İngiltere, futbol yaz okulu programlarının yanısıra basketbol yaz okulu içerikleriyle bu yıl çocuklara spor eğitimi vermeyi hedefliyor. Ardmore okul grubunun müfredatında bulunan İngiltere basketbol yaz okulu, Londra’ya bağlı bir şehirde, Petersfield’da gerçekleştiriliyor.  9 ile 17 yaş aralığına temel basketbol dersleri, topla kontrol dersleri ve bununla birlikte şut antremanları da veriliyor.  Öncelikle İngiltere’de Ardmore’un basketbol yaz okulu programlarında temel seviyede spor eğitimlerinin verildiğini hatırlatmakta fayda var.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Ardmore yaz okulu grubu, Bedales School’da gerçekleştirdiği basketbol yaz okullarına 9 ile 17 yaş arasındaki çocukları kabul ediyor. Kesinlikle herhangi bir sınav sonucu ya da herhangi bir İngilizce dil seviyesi zorunlu olmamakla birlikte bu İngiltere yaz okulu çerçevesinde hemen hemen her seviyeden İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz.

Dünya geneli bir katılım alan Ardmore’un basketbol yaz okulu programı, İtalya, Almanya, Belçika, Fransa gibi ülkelerden katlımcılar alırken tamamiyle program odaklı bir eğitim sistemi düzenlenir. Basketbol odaklı bir İngiltere yaz okulu programı olmasıyla haftalık 12 saatlik basketbol eğitimi veriliyor. Basketbol eğitimleri, tamamiyle çocukların sportif yönlerini ortaya çıkarmayı amaçlıyor, bunun yanısıra yeni yeteneklerin keşfedilmesi, İngilizce dil seviyesinin geliştirilmesi yaz okulu eğitmenlerinin ortak amaçları içerisinde.

Sadece eğitim değil, eğitim ile tatili harmanlayan geziler de, İngiltere yaz okulu programları ile çocuklara sağlanıyor. Haftada 1 tam gün şehir gezileri ve yine haftada 1 yarım gün Londra ve şehir gezileri gerçekleştiriliyor.

İngiltere Yaz Okulu Futbol Programları Hakkında Diğer Detaylar

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 1 Hafta £ 900
   1 - 2 Hafta £ 884
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   2 Hafta
  • Kurs Tarihleri
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   9 - 17
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Ardmore Language Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce seviyesine sahip çocuklar, Ardmore'un basketbol yaz okulu programına katılabilir. Buna ek olarak, eğitim boyunca 9 17 yaş aralığındaki çocuklarınız istedikleri seviyeden İngilizce eğitim alabilirler.
  • Konaklama
   : Ardmore'un okul ortaklarından Bedales Schools'un bünyesindeki okul yurtlarında konaklama seçenekleri mevcut. Odalar tek kişilik, çift kişilik ya da 4- 5 kişilik olarak seçilebilir.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Çeşitli yemek yapma ve pişirme yarışmaları, okullar arası ve programlar arası basketbol turnuvaları, İngilizce dil eğitimini pekiştirici münazara ve eğitimsel oyunlarla beraber Londra gezileri ve yüzme organizasyonları.
  • Dahili Hizmetler
   : Okul dahilindeki tüm tesislerin kullanımı, gezi ve aktivitelerdeki ekipmanlar, eğitim materyalleri ve yüksek hızlı Wi-Fi teknolojileri!
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 814 Pound olarak ücretlendirildi.
 • Program Sonucu

   Program sonucunda çocuklarınız;

   Özgeçmiş ve CV'sinde 'yurtdışı eğitimin' ayrıcalığını taşıyacak.

   Basketbol ve İngilizce dil başarı sertifikaları

   Gelecek planlarında ve yurtdışı akademik eğitim seçeneklerinde pozitif itibar 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar